Príšerákovci 2

Mf2_f026_31_465.jpg
Foto: Magic Box

Režisér Holger Tappe sa po úspechu rodinného filmu Príšerákovci (2017) vracia s nemenej zábavným dobrodružstvom, ktoré uvedie Magic Box Slovakia do kín od 24. marca 2022. Na tomto akčnom rodinnom výlete okolo sveta si každý príde na svoje.

Trailer na vzhliadnutie tu:

Zachránili ste nedávno svet a myslíte si, že Vám to zaručuje celoživotnú zásobu šťastia? Chyba! Každodenný život má totiž zlozvyk znovu Vám hádzať polená pod nohy…

Od veľkého „príšerákovského“ dobrodružstva rodiny Wishbonovcov uplynul už nejaký čas. Ich život sa vrátil do starých koľají, s bežnými ľudskými starosťami a hádkami. Naše slabosti a drobné zlozvyky sú prejavom nás samých. Nikto predsa nie je dokonalý.

Pozvanie na svadbu Baby Yagy a jej nastávajúceho je pre rodinu príjemným rozptýlením. Kým si však snúbenci stačia povedať áno, ich slávnostný deň zničí nepozvaný hosť. Malá milionárska dcérenka Mila , ktorá je super cool agentka a hlavne obávaná lovkyňa príšer, oboch svadobčanov unesie!

Plaggat.jpg
Foto: Magic Box

Wishbonovci majú jedinú možnosť ako svojich priateľov zachrániť. Musia sa znova premeniť na Príšerákovcov. Ako múmia, vlkolak, upírka a Frankensteinové monštrum sa cez tropické pláže i zasnežené hory vydávajú po stopách Mily a jej zajatcov..

V slovenskom znení budeme počuť Helenu Krajčiovú, Gabrielu Dzuríkovú, Daniela Hudáka, Martina Hronského, Mareka Majeského a ďalších.

Informačný servis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk