Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Prvá Body Art Show na Slovensku zožala obrovský úspech!
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Body Art Show 2014 Igor Slovák
24. novembra 2014 ŠoubizDomáci šoubiznis od DamskaJazda.skSITA

Prvá Body Art Show na Slovensku zožala obrovský úspech!

Unikátna prehliadka, sľubujúca vzrušujúci zážitok splnila očakávania publika, aj samotných organizátorov. Jej spestrením bolo maľovanie tela modelky priamo pred zrakmi divákov.

Spoločnosť SHARMANT Production a Stredisko kultúry Bratislava-Nové Mesto privítali v piatok večer vzácnych hostí. Bodypainterov z celého Slovenska. Body Art Show, prvá akcia tohto druhu na Slovensku, mala obrovský úspech. Odborná aj laická verejnosť s úžasom sledovala unikátne predstavenie bodypainterov, maľujúcich nezvyčajné obrazy priamo na nahé telá krásnych modeliek.

Svoje majstrovstvo predviedli tí najlepší

Prvá Body Art Show na Slovensku zožala obrovský úspech!
Body Art Show 2014Igor Slovák

Umenie zaznávané aj ospevované, telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu predviedli publiku najlepší slovenskí bodypainteri. Marta Gejdošová, Maya Urbanová, Anička Kružliaková, Tibor Vrtík a Ján Xavier Melíšek.

Pozvanie na prvú akciu tohto druhu na Slovensku, prijal aj vzácny hosť, predseda Svetovej asociácie bodypainterov Alex Barendregt.

Maľovanie tela modelky pred očami divákov

Unikátna prehliadka, sľubujúca vzrušujúci zážitok splnila očakávania publika, aj samotných organizátorov. Jej spestrením bolo maľovanie tela modelky priamo pred zrakmi divákov.

Výnimočný večer obohatil aj originálny program. Vystúpenie tanečnej skupiny Latino Flash Miguela Méndeza, hudobnej skupiny Abscondo, predstavenie 16 násobného majstra sveta vo free style karate Davida Gavalca, unikátna svetelná LED show a sexi predstavenie umenia Pole Dance, ktoré predviedla Kristína Slováková. Súčasťou programu bola módna prehliadka mladej dizajnérky Karolíny Zálesňákovej, v ktorej šatách sa predviedli aj herečka Zuzana Vačková a speváčka Marcela Molnárova so svojimi dcérami.

Nezabudlo sa ani na charitu

Večer plný farieb zameraný na krásu ľudského tela mal aj charitatívny rozmer. Umelci a organizátori sa výťažok z neho rozhodli venovať na ušľachtilý cieľ. Občianskemu združeniu na pomoc detskej onkológii v Bratislave.

Čerešničkou na torte tohto výnimočného večera bol krst bodypainting kalendára Marty Gejdošovej, ktorý pokrstil Alex Barendregt.

Prvý, mimoriadne úspešný, ročník slovenskej Body Art Show, je predzvesťou jeho ďalších pokračovaní.

Garantom podujatia BodyArt Show bola Lic. Marta Gejdošová členka World Bodypainting Association.

Odporúčané

K téme

Aňa Geislerová je očarená touto sexi českou topmodelkou! Brychtová má zoznam na posledné dni života, pomáhať nebude

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.