Prvé rande? Toto nikdy nerobte!

Rande, dvaja, láska, pár,

Prvé stretnutie vám o tom druhom veľa vypovie. Ako zabodovať u opačného pohlavia hneď na začiatku a predísť zbytočnému trapasu?

Muž s ktorým ste si prvý krát vyšli na rande je vám mimoriadne sympatický a vy by ste nerada skončila len prvým- posledným stretnutím. Aby ste nepokazili dokonalý večer, nikdy nerobte nasledujúce veci:

1. Téma peniaze je zakázaná

Financie sú citlivou témou každého z nás. Preto sa na prvom rande určite vyhnite rozhovoru tohto druhu. Ak hneď na začiatku naznačíte, že máte rada len solventných mužov alebo naopak to, že nemáte najmenší problém večeru zaplatiť vy sama, pravdepodobne to muža odradí hneď na začiatku. Na prvom rande by mal vždy platiť účet muž, no pokiaľ sa tak dohodnete, môžete si sumu rozdeliť aj na polovicu.

2. Neprežeňte to s alkoholom

Nepodceňujte silu alkoholu a pite od začiatku s mierou. Alkohol síce pomáha uvoľniť napätie, no ľahko môžete prekročiť hranicu a večer sa skončí fiaskom. Pokiaľ sa opijete na prvom rande, ani tá najsexi vizáž vám nezaistí to, že sa vám muž ešte ozve. Riaďte sa teda heslo, že alkohol je dobrý pomocník, ale zlý pán.

3. Nevhodná poznámka

Keďže sa ešte dobre nepoznáte, dávajte si pozor na to, čo hovoríte. Rasizmus, ohováranie či nemiestne žarty určite na zoznam spoločných tém nepatria. Nepoznáte človeka oproti, jeho názory či životné ambície, preto sa viac pýtajte a menej polemizujte.

4. Vypnite si telefón

Neustále ťukanie do telefónu, prípadne vybavovanie si súkromných či pracovných záležitostí na prvom rande sú neprípustné a vrcholne neslušné. Preto si počas stretnutia vypnite telefón a venujte sa spoznávaniu človeka, ktorý sedí oproti vám.

5. Sex na prvej schôdzke

Nech je vám muž akokoľvek sympatický, nezvádzajte ho do takej miery, aby vás chcel len na jednu noc. Buďte tajomná a atraktívna, nepôsobte lacno a vulgárne. Nedovoľte, aby vás pudy ovládli natoľko, že sa mužovi oddáte hneď na prvej schôdzke. Len veľmi malé percento z nich vám potom ešte niekedy zavolá s ponukou na ďalšie rande či vážnejší vzťah.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk