RAK - horoskop na rok 2018

Znamenie rak, horoskop

Spoznajte horoskop na budúci rok pre toto znamenie. 

Tento rok môžete uzatvoriť manželstvo alebo váš vzťah sa dostane do novej úrovne, pretože vo vašej manželskej oblasti sa spájajú dve planéty Pluto a Saturn. Môže to pre vás znamenať transformačný rok. Ovládnu vás totiž silné túžby po láske. Nepodľahnite im však úplne. Hovorí sa: „V láske a vo vojne je všetko dovolené“. To ale platí v roku 2018 pre ostatné znamenia, nie pre vás. Nedovoľte, aby láska a túžba prevyšovali spravodlivosť.

Podnikateľské partnerstvá zaznamenajú takisto rozkvet. Bude vás to lákať uzatvoriť ďalšie zmluvy. Aj keď je to dobrý čas pre ich uzatvorenie, uistite sa, že vaše právomoci sú rozdelené na polovicu. Nie viac alebo menej. Nebezpečenstvo môže plynúť z nerovného rozdelenia moci a to nemusí byť vždy vo váš prospech.

Tento rok sa vaša kariéra začne znovu, pretože 24. apríla vstupuje do znamenia Chiron. Bude kladený dôraz na vašu reputáciu, preto si ju zbytočne nepokazte.

V polovici mája sa presúva do vášho priateľského sektora Urán, ktorý podporí vznik nových priateľstiev a kladných vzťahov so spolupracovníkmi. Môžete sa stretnúť s mnohými mladšími ľuďmi a nechať sa ovplyvniť ich zmýšľaním. 

Neptún vás bude lákať cestovať a zažívať dobrodružstvá v cudzích krajinách. Môžu byť veľmi inšpiratívne a rozšíriť váš pohľad na svet. Nájdite si čas na kreatívne aktivity, ktoré vás len obohatia.

Vďaka optimistickej planéte Jupiter môžete v roku 2018 žiť naplno a vychutnať si existenciu, tak ako dávno nie. Optimizmus bude príznačný pre všetkých Rakov.

Rok sa pre Rakov začína sústredením sa na partnera a jeho potreby. To môže byť náročný čas pre nezadaných, pretože ich to bude lákať viac ako inokedy vstúpiť do stavu manželského.

Do tretieho januárového týždňa sa budete zameriavať na dane a poistné záležitosti, ktoré nepatria veľmi medzi obľúbené témy, ale sú nevyhnutnou súčasťou života. Teraz čas i na splatenie všetkých záväzkov, aby váš rok mohol začať bezproblémovo.

Po 19. februári sa dôraz posúva duchovným smerom. Toto je čas na formulovanie filozofií a myšlienok, ktoré budete používať budúci mesiac.

Počas slnovratu v marci sa môžete sústrediť na svoj profesionálny život a napredovať vo svojej kariére. Avšak je potrebné vyjadriť jasne svoje názory. Príslušníci tohto znamenia práve s týmto majú problémy. Niekedy je pre vás ťažké formulovať slová, aby ste povedali, čo chcete.

13. júla čiastočné zatmenie Slnka spôsobí, že Mesiac bude silnejší, ale pre Rakov to prinesie samé pozitíva. Každý, koho počas tohto mesiaca stretnete, bude mať pozitívny vplyv na vašu budúcnosť.

Dňa 27. júla celkové zatmenie Mesiaca spôsobí miernejšiu finančnú krízu. Buďte preto opatrní pri utrácaní peňazí a v tomto období neuzatvárajte pôžičky.

Po 11. auguste sa tento stav zlepší a prídu k vám nejaké financie. Ak ste sa poučili z predchádzajúceho mesiaca, nemusíte trpieť biedou do konca roka.

Pri rovnodennosti v septembri je posun smerom k vášmu domovu a rodine. Toto je čas na varenie dobrého jedla a venovanie sa vašim najbližším. Buďte vďační, že máte rodinu a pamätajte si, odkiaľ ste prišli. Spoločné spomienky môžu byť silnou väzbou.

Od 23. októbra vás čaká mnoho aktivít a zábavy. Budete si vychutnávať život plnými dúškami. Avšak preto je potrebné robiť veci, po ktorých túžite vy, a nie ostatní.

Po 28. novembri sa Jupiter presunie do vašej pracovnej oblasti a život sa opäť dostane do starých koľají. Teraz môžete zlepšiť svoje zdravie prostredníctvom zdokonalených stravovacích a cvičebných rituálov.

V poslednom týždni tohto roka sa môžete opäť zamerať na svojho partnera. Urobte si plány na spoločné trávenie času. Ak ste single, je šanca na dlhotrvajúci flirt.  Vďačíte za to pozícii Slnka a do nového roka je šanca pre mnohých Rakov, že nebudú sami.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk