Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
znamenie rak
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj foto: GettyImages
23. decembra 2018 HoroskopyHoroskopy na rok 2021 od DamskaJazda.skSITA

RAK – horoskop na rok 2019

V roku 2019 bude patrón vášho znamenia zverokruhu, Mesiac, silne potlačený dominantným Slnkom, a preto jeho vplyv bude extrémne oslabený. Depresia a hystéria vás môžu namiesto inšpirácie a kreativity brzdiť. Našťastie bude potlačený  aj váš „osobný nepriateľ“ vášho znamenia, ktorý je zodpovedný za tieto negatíva  – teda Mars.

Faktory, ktoré negatívne ovplyvnia váš horoskop v roku 2019, napríklad agresia a krutosť, budú v tomto roku vyrovnané, zatiaľ čo odvaha vám nebude chýbať. Takže, drahý Rak, môžete konečne pokračovať vo veciach,  v ktorých ste predtým radšej vyčkávali. Môžete napríklad začať konať v milostných záležitostiach a konečne slobodne odhaľovať svoje pocity.

Láska a vzťahy

V roku 2019 majú príslušníci znamenia Rak reálnu šancu stretnúť sa so spriaznenou dušou a cítiť silnú fyzickú príťažlivosť. Takže neseďte doma a neroňte slzy. Majte na pamäti jedno príslovie, ktoré je veľmi obľúbené vo Francúzsku: „Nová láska zabije starú.“  Zúčastnite sa spoločenských podujatí, cestujte a organizujte párty. Váš osudový partner je niekde blízko a čaká na to, kým si ho všimnete.

Tento rok by ste tiež mali myslieť viac na seba. Začnite športovať, chodiť do prírody, či doprajte si kozmetické ošetrenia. Jednoducho sa rozmaznávajte. Vaše telo potrebuje načerpať energiu a získa z týchto procedúr podstatne viac ako počas iných období. Ľudia vám budú hovoriť, že vyzeráte skvelo, a bude to pravda!

Patrón roka 2019 – prasa je považované za milé zviera, ktoré podporuje rodinu, a preto môže tlačiť mnohých ľudí k empatii a starostlivosti o druhých. Dotkne sa to dokonca aj chronických sebcov.  Rovnako aj príslušníkov znamenia Rak. Budete sa snažiť zapojiť do konania dobra aj svojich blízkych a takmer všetky humanitárne projekty, ktoré ste začali, sa dočkajú úspechu. Našťastie charita funguje v roku 2019 na všetkých úrovniach. Pomôžete, pomôžu aj vám. To vám prinesie morálnu spokojnosť. Je vždy dobré byť trochu ako boh, alebo možno aspoň kúzelník. Navyše dobré skutky počas tohto obdobia budú veľmi rýchlo vrátené.

Práca

Situácia v profesionálnej sfére je pre znamenie Rak stabilná. Jediná vec, na ktorú si treba dávať pozor, je uistiť sa, že slepo nenasledujete niekoho, kto by vás mohol priviesť do problémov. V  roku 2019 takýchto rizík zažijete veľa. Problém pre znamenie Rak je, že niekedy  mieša city do pracovných záležitostí . Zachovajte si preto chladnú hlavu a nechajte hovoriť rozum namiesto srdca. Teda najmä čo sa týka profesijnej kariéry.

Ak sa aj na začiatku projektov stretnete  s počiatočnými komplikáciami, nevzdávajte to. Horoskop na rok 2019 hovorí totiž nasledovné: Všetko, čo sa stane v profesijnej oblasti v tomto roku, vám prinesie hmatateľné výhody a posilní vašu dobrú povesť.

K riešeniu problémov by ľudia narodení v znamení Rak mali konečne začať pristupovať s rozumom. Potlačte nekonštruktívne túžby a začnite plánovať ako vyriešiť konkrétny problém triezvym a  efektívnym spôsobom. Takto sa konečne prejavia vaše skryté vodcovské schopnosti .  Prinesie vám to pocit spokojnosti a sebadôvery, ktorí si všimnú ľudia na správnych miestach.   V profesijnej sfére to povedie k profesionálnemu rastu, kým v osobnom živote to povedie k tomu, že sa splnia mnohé túžby.

Zdravie

Po zdravotnej stránke zažijete v roku 2019 značné výkyvy. Budú mesiace, keď sa budete cítiť pod psa a zas keď budete kypieť energiou. Na váš zdravotný stav bude mať vplyv fakt, že sa príliš zaoberáte niektorými vecami, ktoré vás vyšťavujú z energie. Pre znamenie Rak tento rok dostatok pohybu a vyvážená strava sú alfou a omegou. Šarapatu môže narobiť vplyv planéty Saturn, ktorý môže spôsobiť väčší sklon k ochoreniam pohybového aparátu a žalúdka. Priaznivým mesiacom bude august a september. Pozor si dajte v januári a novembri.

Odporúčané

K téme

Ročný horoskop na rok 2021, časť I. 3 otázky pre MUDr. Miroslava Hudeca: Kedy je znamienko nebezpečné?

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.