Reálne príbehy v snovej podobe!

Dreamandlive_magazine_sutaz1.jpg
Zdroj: dreamandlive.eu

Mladá slovenská blogerka Katka zaujala našu pozornosť práve vďaka projektu, ktorý na Slovensku nemá obdoby.

Naše milé Slovensko je malá krajina, to všetci vieme. Nezakazuje nám ale snívať vo veľkom a svoje sny si aj patrične plniť. Od malička sme totiž tlačení k nasledovaniu svojho srdca. Iba malé množstvo z nás však toto volanie reálne poslúchne. A práve podľa Katky by sme si z takých mali brať príklad!

Trafam1.jpg
Zdroj: dreamandlive.eu

Od mlada milovala krásne fotografie. Práve táto vášeň postupne prerástla v niečo viac a z Katky sa stala fotografka s veľkým F. Na jej tvorbe sa odrážajú splnené sny – ale nie len tie jej.

Jarne_dream_and_live_fotenie_18u.jpg
Zdroj: dreamandlive.eu

Fotí reálnych ľudí, v situáciách, ktoré sú pre nich vysnívané, alebo len tak s predmetmi, ktoré milujú a majú pre nich citovú hodnotu.

San2.jpg
Zdroj: dreamandlive.eu

Predstavte si miesto, na ktoré ste vždy túžili ísť, ale predstavte si ho úplne rozprávkovo zachytené objektívom. Alebo máte také miesto už doma? Obklopený rodinou? Všetky tieto maličkosti môžu dostať vizuálnu podobu, ktorá bude hrdo vykúkať z rámov na stene. Radosť z hotového majstrovského diela má potom nie len snívajúca osoba, ale aj fotograf sám.

Provence_lavender_fields_photoshoot_4.jpg
Zdroj: dreamandlive.eu

Vidieť úsmev na tvárach ľudí pri plnení ich snov, je pre ňu stále obrovským hnacím motorom.

Tie najhodnotnejšie a najemotívnejšie fotografie už druhým rokom zapracováva do jedinečného projektu s názvom Dream & live magazine. Nazýva sa síce magazínom, ale predstavuje niečo medzi čaospisom a knižkou, pretože na kvalitnom papieri v sebe spája snovú fotografickú tvorbu a premyslenú grafiku.

Party_doma_inspiracie_01.jpg
Zdroj: dreamandlive.eu

Ak vás projekt zaujal, viac o ňom sa dozviete tu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk