Rebelské, plné symbolov i s motívmi origami – spoznajte svieže a hravé kolekcie značky ALOve

Dsc9071.jpg
Foto: ALOve

BRATISLAVA 19. júla 2018 (DJ/PR) – Ako raz povedala módna ikona Coco Chanel: „Luxus musí byť zároveň pohodlný. Inak to nie je luxus.“ Spoznajte ho v podobe jedinečných kolekcií značky ALOve. Sú súhrou luxusu, originálneho nápadu a pohodlného nosenia. Boli sme pri ich uvedení. Pozrite si spolu s nami aktuálnu ponuku kvalitných diamantových šperkov s motívmi japonského umenia, tajomných symbolov či fascinujúcich farebných kombinácii drahokamov.

Japonské umenie v šperkárstve

Dsc9348.jpg
Foto: ALOve

Pokiaľ ste hravý typ a uprednostňujete šperky s motívom originality, určite vás nenechá chladným kolekcia ALOve Origami Limited Edition. Zaspomínajte si s ňou na detstvo, kedy ste ako malé vášnivo skladali z papiera zvieratká, kvetinky alebo loďky. Jedinečná skladacia technika pochádzajúca z japonského kreatívneho remesla sa stala inšpiráciou pre aktuálnu kolekciu. Ručne vyrábané šperky ALOve z bieleho, žltého alebo ružového zlata sa stanú vaším obľúbeným doplnkom a pritiahnu pozornosť každého, kto výnimočný šperk zbadá. Kolekcia sa skladá z niekoľkých motívov, ako je pes, lama, medveď a líška.

Každý z týchto príveskov sa vyrába v lesklej alebo matnej verzii, a každé zviera má svoje vlastnosti a symbolický význam. Objavte to svoje, ktoré je späté s vašou dušou a noste ho s hrdosťou.

Alove zvieratka_nausnice.jpg
Foto: ALOve

Dokonalý šperk hrou

Dsc9453.jpg
Foto: ALOve

Štýlová kolekcia Endless Story podčiarkne vaše rebelskú dušu a prebudí kreatívnu stránku vašej osobnosti.  Je určená ženám, ktoré sa chcú odlíšiť od ostatných, rady spájajú a vrstvia šperky rôznych motívov a farieb. Kolekcia ponúka pestrý výber náhrdelníkov, prstienkov a náušníc z bieleho, žltého či ružového zlata.  Motívy srdiečka, motýlika, mašličky, krížika, kolieska a slzy s briliantmi dokonale splynú s vaším štýlom.

Endless story mix kompozicie.jpg
Foto: ALOve

Odomknite sa

344903856z_kluc_zlte zlato s ametistom.jpg
Foto: ALOve

Šperky s kľúčom sú odjakživa populárnym darčekom pre všetky vekové kategórie a príležitosti. Tento symbol so sebou nesie určitý druh mágie. Verí sa, že má moc odhaľovať nepoznané. Je to tiež symbol šťastia, ktorý svojho nositeľa chráni, podporuje jeho intelekt, otvára bránu novému poznaniu a priťahuje všetko bohatstvo. Verí tomu aj značka ALOve,  prináša vám teraz náhrdelníky zo žltého zlata s príveskom kľúča posiateho diamantmi alebo farebnými drahými kameňmi.

Večné perly

Dsc9045.jpg
Foto: ALOve

Nová kolekcia ALOve nezabúda ani na nestarnúcu klasiku v podobe perál. Veď ako tvrdila i samotná Jackie Kennedy: „Perly sú vždy vhodné“.  A  mala pravdu. Sú nadčasové, elegantné, dokonalé. Zároveň sú jedným z najväčších trendov roku 2018. Nechajte sa nimi spútať v rámci kolekcie značky ALOve, ktorá predstavuje originálne perlové a perleťové šperky. Kolekcia obsahuje náhrdelníky, prstene, náušnice a náramky z bieleho, žltého alebo ružového zlata, ktorému dominujú vzácne morské, sladkovodné perly či perleť.

Zvodné drahokamy

Dsc9053.jpg
Foto: ALOve

Na záver drahokamy. Tie nesmú v ponuke jar/leto chýbať. ALOve ponúka v rámci kolekcie Exclusive Gemstone Collection potešenie v podobe náušníc, prsteňov a náhrdelníkov z bieleho, žltého alebo ružového zlata s farebným drahým kameňom, ako je zafír, citrín, rubín, smaragd, topás, ametyst a peridot, podčiarknutým leskom diamantu. Je to nielen dokonalý módny doplnok, ale aj skvelá investícia. Nenechajte si ujsť bohatú ponuku jednotlivých kolekcií, zastavte sa v jednej z prevádzok značky ALOve.

Alove jar leto 2018 farebna kolekcia 3.jpg
Foto: ALOve

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk