RELAX V HOTELI MAGNÓLIA V PIEŠŤANOCH

Hotel Magnólia

DJ/PR Výhodný pomer ceny a kvality poskytovaných služieb, prekrásna príroda s mnohými malebnými zákutiami a v neposlednom rade preslávené liečivé pramene  lákajú domácich i zahraničných klientov navštíviť Piešťany. Či už prichádzate do mesta na obchodné stretnutie, za relaxom alebo na rodinnú dovolenku, určite navštívte zmodernizovaný hotel Magnólia.

HOTEL V MESTE A PREDSA V PRÍRODE

Modernizované izby ponúkajú svojím hosťom vytúžený pokoj a relax. Nie je nad to vyjsť na terasu  s majestátnym výhľadom na lesy Považského Inovca a zhlboka sa nadýchnuť čerstvého vzduchu.

Reštaurácia hotela Magnólia ponúka špeciality medzinárodnej kuchyne s najnovšími gurmánskymi trendmi, zdravé, ľahké jedlá, bohatý sortiment vín, destilátov, teplých i studených nápojov. Hlavnými zásadami pri tvorbe jedálneho lístka sú zdravé stravovanie, farebnosť, sviežosť a nápaditosť. Obľube sa tešia sezónne jedlá a domáce koláče s brusnicami, čučoriedkami, makom či tvarohom.

WELLNESS V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA

Popri relaxácii po náročnom dni či po úspešnom rokovaní vám určite prídu vhod relaxačné procedúry poskytované v hotelovom Wellness centre. V hoteli nájdete fyziatricko-rehabilitačnú ambulanciu, kde sú liečebné procedúry vykonávané  lekárom a fyzioterapeutkou. Cieľom liečebných postupov je predovšetkým obnova komplexných pohybových funkcií pohybového aparátu.

Masážne centrum ,,THAI MASSAGE“ ponúka hosťom tradičné i menej tradičné thajské masáže vykonávané thajskou masérkou, ktorá má dlhoročné skúsenosti vo svojom odbore. Thajská masáž osviežuje ducha, dodáva telu stratenú energiu, uvoľňuje bolesť a omladzuje telo i myseľ.

NEOPAKOVATEĽNÝ ZÁŽITOK POČAS CELÉHO ROKA

V hoteli Magnólia na vás čakajú tie najkrajšie panoramatické výhľady priamo z hotelovej izby spojené s dokonalými zážitkami v prekrásnom prostredí kúpeľného mesta. Spoznávajte mesto, alebo vstúpte do ticha a vydajte sa do prírody po jednej z turistických alebo cykloturistických trás. Niektoré z nich nájdete už priamo pri hoteli.  V meste sa takmer každý víkend koná niečo výnimočné. Či už to je festival Topfest – jeden z najväčších rockových festivalov na Slovensku, festival Lodenica, ktorý ocenia hlavne vyznávači country hudby, festival Grape alebo Červeník.  Štýlové nočné kluby  v meste sú nabité najlepšími novinkami z oblasti tanečnej hudby. Práve v nich sa z vás stanú parketoví levy a vy máte zaručenú zábavu až do rána.

Veríme, že sme vás dostatočne inšpirovali, ako si vychutnať relax v Piešťanoch. Hotel Magnólia ponúka niekoľko rôznorodých pobytov,  z ktorých si určite každý vyberie ten, ktorý najlepšie splní jeho očakávania a predstavy.

Viac na www.hotelmagnolia.sk

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom