Richard Müller bude oslavovať narodeniny na Americkej párty

Richard Müller
Richard Müller René Miko

Na podujatí vystúpia okrem samotného speváka aj kapely Para, Chiki-liki-tua a The Cellmates.Slovenský spevák Richard Müller bude mať 28. septembra Americkú narodeninovú párty. Napriek tomu, že spevák nerád oslavuje, si zahrá v Incheba Expo Aréne na jednom pódiu so skupinami Para, Chiki-liki-tua a The Cellmates. V rámci párty dostane ako darček aj gitaru. Na podujatí sa budú podávať tradičné americké jedlá a whisky.

Nemám rád oslavy narodenín, ale na túto sa teším. Dvadsiateho ôsmeho septembra v Inchebe zahrám aj s mojou kapelou rockovejšie verzie svojich hitov. Budem rád, keď sa ľudia natoľko odviažu, že si navzájom urobíme dobre“ uviedol Müller. Akciu prídu podporiť aj fanúšikovia tradičných amerických áut z Mustang clubu Slovakia a vlastníci amerických motoriek z motorkárskych klubov.

Mám rád Ameriku. Dokonca už dnes oveľa radšej ako samotný New York mám rád stred Ameriky – Texas. Road 66, také tie americké klasiky, staré americké autá. To sa síce všetko dá zadovážiť aj tu, ale tu to nie je ono. Veď kde by ste zaparkovali s takým veľkým Lincolnom, veď to je za dve parkovacie miesta,“ žartoval Müller.

Hostiteľom večera bude Michal Hudák a na pódiu mu budú pomáhať aj ďalší moderátori Junior a Marcel. Na americkú párty by mali zavítať aj herci ako Andrej Hryc a Robo Roth. Účastníci oslavy si budú môcť zahrať aj Black Jack v improvizovanom Olympic kasíne alebo sledovať súťaž pre barmanov.

Pre každého návštevníka má oslávenec pripravený špeciálny darček, stačí, ak predloží vstupenku, ktorú si môže zakúpiť prostredníctvom siete Ticketportal.

Agentúru SITA za organizátorov informovala Nora Krchňáková zo spoločnosti Propaganda House.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk