Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Hádka, dvaja, manželstvo, pár
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
16. augusta 2019 LifestyleSex a vzťahy od Milota MezeiováSITA Diskusia()

4 dôvody, prečo neriešiť hádky sexom

Zvyknete riešiť vaše spory s partnerom v posteli? No pomáha sex po hádke vyriešiť naše konflikty vo vzťahu?

Zase ste sa pohádali a skončilo to úžasným milovaním. Je pravda, že sex po ostrej výmene názorov býva omnoho sladší i vášnivejší. Obaja partneri plný hnevu svoje silné emócie vložia do spoločného milovania. No vyrieši sa tak samotný problém, kvôli ktorému hádka vznikla?

Muži sa sexom ventilujú, ženy nie

Ak má muž problém v práci alebo sa mu inak nedarí, relaxuje sexom. Stačí sa dobre pomilovať, aby zabudol alebo zmiernil napätie. My ženy sme iné. Nemôžeme sa milovať, ak nás niečo trápi, cítime sa zle alebo sme neúspešné. Milovaním sa u nás často nič nevyrieši. Aj keď partner po konflikte dokáže poskytnúť úchvatný zážitok, spor naďalej pretrváva.

Návrat k zamilovanosti

Prečo je udobrovanie v posteli také neopakovateľné? Sex po hádke nás núti znovu získavať partnera. Spomenieme si na časy zamilovanosti, kedy sme sa potrebovali uistiť, že nás ten druhý miluje a snažili sa ho získať. Do milovania vložíme viac, lebo chceme prekonať prekážky, ktoré nás rozdeľujú.

Konflikt však zostáva neriešený

Aj keď vďaka udobrovaniu v posteli si oprášite staré časy a zažijete vášnivý sex, samotný konflikt, kvôli ktorému ste sa hádali, zostáva. Nevyriešený problém sa stálym odkladaním zväčšuje a zväčšuje. Nakoniec môže prepuknúť ako lavína, ktorú nezastaví ani udobrovanie v posteli. Niektorí z nás dokonca úmyselne vyvolávajú hádky, lebo sex počas zmierenia ich nudí. Veď prečo by sme sa aj nehádali, keď nás čaká sladká odmena?

Hovorte o probléme do konca

Skúste radšej odolať vášnivému sexu po hádke. Vysvetlite partnerovi, že chcete najskôr problém vyriešiť a hovoriť o ňom do konca. Síce to býva často zložité, lebo sa môže partner cítiť odmietnutý, no je oveľa jednoduchšie predísť lavíne z neriešeného problému ako jej čeliť.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

69shop (NÁŠ TIP)→ 69shop (NÁŠ TIP)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
iSEXshop (ZĽAVY)→ iSEXshop (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Kondomshop (ZĽAVY)→ Kondomshop (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Love sexshop (ZĽAVY)→ Love sexshop (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Intímne Nákupy (ZĽAVY)→ Intímne Nákupy (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt

Odporúčané

K téme

10 stratégií, ako dostať chlapa do chomúta Muži nepodvádzajte: Hrozí vám infarkt!

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.