Rio Mare Insalatissime predstavuje fantastickú novinku – Tuniakový šalát ŠOŠOVICA so žltou mrkvou a paradajkami

RIO MARE
Zdroj foto: Rio Mare

DJ/PR Zdravá a rýchla desiata. V ideálnom prípade vhodná pre deti i dospelých.

Rio Mare Insalatissime je stávkou na istotu, tak vďaka kvalitným a zdravým surovinám, ako aj preto, že jednoducho skvelo chutí! Samozrejmosťou je praktické balenie s ľahkým otváraním, v ľahkej miske vhodné pre priamu konzumáciu. To všetko za zachovania čerstvosti, chuti i výživových hodnôt, bez pridaných konzervantov! A čo viac – nezradí vás ani pokiaľ potrebujete uvariť rýchlu večeru. Stačí trocha fantázie, čerstvej zeleniny, ryža alebo cestoviny a parádne jedlo je na stole raz dva. J

Na výber je šesť variant, v ktorých sa snúbia kombinácie jedinečnej chuti tuniaka s vybranou zeleninou, prípadne strukovinami, kuskusom alebo ryžou. Páni pravdepodobne ocenia ostřejšie verzie Mexico a Texana, dámy možno uprednostnia španielsku Paellu alebo šalátik s kuskusom, pardajkami a cícerom. Deti si zaiste obľúbia sladkú kukuricu doplnenú o baby mrkvičku, hrášok a najemno nakrájané olivy.

RIO MARE
Zdroj foto: RIO MARE

Rio Mare Insalatissime ŠOŠOVICA so žltou mrkvou a paradajkami – „šťastná sedmička“ v rodine tuniakových šalátov

Tohtoročná novinka spĺňa tie najvyššie nároky – jednoduchosť, striedmosť čo do počtu použitých surovín a jedinečnosť. Inými slovami, ak majú vyniknúť všetky rozmanité chute, potom menej je viac a ako sa hovorí, práve v jednoduchosti je krása. Kvalita vždy prevláda nad kvantitou, preto je výber tých najlepších surovín na prvom mieste. Jedinečnosť potom zaručí dokonalá kombinácia talianskej šošovice a lahodného tuniaka. Chuťové poháriky si ako obvykle prídu na svoje.

Žltá a oranžová mrkva, spolu s nadrobno pokrájanými paradajkami, už len dodávajú tejto receptúre, ktorá hrá všetkými farbami a lahodí tak i oku, punc absolútnej dokonalosti.

„Rio Mare – skvelá ryba, skvelá chuť

Viac informácií, inšpirácie i lahodné a rýchle recepty nájdete na

https://www.riomare.sk/

alebo sa staňte našimi fanúšikmi na

https://www.facebook.com/RioMareSlovensko/

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk