Rok 2015 z pohľadu anjelov v láske, zdraví a práci

Anjel, nebo, anjeli, veštenie
Thinkstock

Je začiatok roka a pomaly slabne naše horlivé nadšenie z predsavzatí. Vzal ho každodenný kolotoč práce a starostí. Sme znovu v starých zabehnutých koľajách a svoje rozhodnutia odkladáme na neskôr, keď bude čas, keď bude trocha kľudu, keď deti odídu z domu a keď s ním, pánom dokonalým, budeme, tak predsa bude aj motivácia … Tento rok nám však chystá mnohé prekvapenia a náročné úlohy! Čo nás istotne neminie?

Anjelské čislo 2015 hovorí “ Udržte si vieru, že Boh vám pomáha vo vašom živote vytvárať pozitívne šance“ a ak spočítame jednotlivé čísla, tak číslo 8 znamená “ Do vášho života prúdi nekonečné bohatstvo, požehnanie, prosperita a pozitívne šance„.

Čaká nás silný a priaznivý rok v podobe výrazných zmien, ktoré budú zo začiatku ešte naberať závratnú rýchlosť a my sa budeme musieť udržať v sedle a navyše priložiť aj ruku k dielu. Napriek tomu, že si mnohí z nás ešte fúkajú rany po náročnom, únavnom, bojovnom, ostrom, egoistickom, arogantnom a vášnivom roku, mal v sebe skrytý potenciál, ktorý môžeme využiť práve teraz o to lepšie.

Už sme sa poučili a nastupuje vrúcnosť, otvorenosť, väčšie sebaovládanie a z prchkej bojovnosti ega sa stáva sila, pružnosť, rozvaha a rýchlosť je vzrušujúcim pôžitkom. Nezaspite preto na vavrínoch a nepremrhajte svoju šancu na lepší rok. Prichádzajú ideálne dni na nový vietor do plachiet, pustite sa do toho!

Láska, deti a vzťahy v roku 2015

V tomto roku sa budú rodiť ako podpora a lúč svetla vyspelé duše z dávnych čias a prichádzajú aj do rodín, kde sa doteraz nedarilo a rodičia márne túžili po potomkovi. Ideálny čas na založenie rodiny a privedenie bábätka na svet. Deti narodené v tomto roku budú výnimočné a silné osobnosti a prídu ako záchrana, spása, radosť, šťastie a láska, potešiť a naplniť svetlom anjelov celé svoje okolie.

Živé a aktívne sa udržia iba tie vzťahy, či už medzi milencami, partnermi, manželmi, rodičmi a deťmi, priateľmi a kolegami, ktoré skutočne majú význam a majú spolu zostať pre svoje karmické učenie alebo iný prínos. Všetko čo drží pokope iba navonok, pre hoci aj obojstrannú výhodu, kvôli postaveniu, moci, deťom či rozhodnutiu rodiny, alebo strachu zo samoty, staroby a opustenosti, nebude mať veľké šance na udržanie.

Vzťahy, ktoré sú založené na skutočnej i hlbokej láske a radosti sa konečne stanú skutočnosťou, zlepšia sa, udržia sa a rozvinú sa do ďalšieho kroku.
bábätko, dieťa, rodina, šťastná rodina, otec, mama, rodičia, batoľa
Thinkstock

V závere roku prichádza obdobie nevyhnutného odpustenia sebe a partnerovi, deťom, bývalým partnerom, odpustenie rodičom a rodinné záležitosti majú šancu na uzatvorenie a vyrovnanie karmy.

Kariéra, práca a financie v roku 2015

Začneme na prvý pohľad náročnými úlohami, ktoré sa budú zdať neriešiteľné, budeme zdolávať sami seba a svoje vlastné limity a ego. Budeme musieť upustiť zo zaužívaných zvykov, ako sme to robili vždy doteraz a prehodnotiť svoje postoje a pracovné návyky.

Čaká nás obdobie, kedy budeme čeliť vlastným pocitom menejcennosti, pocitom strachu a obáv, nedostatku sebadôvery alebo naopak prílišnej namyslenosti, prehnanej tvrdosti na seba a ostatných a neschopnosti komunikovať.

Nastúpi nevyhnuté učenie sa, odborné kurzy, školenia asertivity, manažérskych schopností a my začneme pracovať v tíme a dokážeme projekty doťahovať do konca.

Dospejeme k potrebe rovnováhy medzi rodinou a kariérou a nebudeme riešiť jedno na úkor druhého. Tak ako sa budeme chcieť prejaviť a realizovať v práci, budeme chcieť aj tráviť čas so svojimi rodinami a iba skutočne blízkymi priateľmi. Začneme deliť svoj čas a využívať ho efektívne iba pre tých, na ktorých skutočne záleží.

Až v druhej polovici roka bude vhodnejší čas pre kúpu a predaj nehnuteľností, investovanie, žiadanie o zvýšenie platu a branie úverov.

Zdravie a životný štýl v roku 2015

Ženy sa môžu stretnúť s problémom vaječníkov, maternice a zápalom močových ciest. Muži budú musieť riešiť taktiež močové cesty a prostatu. Deti bude trápiť alergia, časté prechladnutia a problémy s hornými dýchacími cestami a je celkovo vyšší predpoklad úrazov.

Zvýšený počet mozgových príhod a srdcových ochorení nám navyše nedá spávať a pridajú sa aj problémy so syndrómom vyhorenia a ochorení psychického charakteru. Trpieť bude nervový systém, a je možnosť zvýšeného výskytu nehôd a úrazov.

Rada anjelov na záver

Anjeli nám radia vyvážiť prácu a oddych, rodinné a pracovné záležitosti, vážiť si svoj čas a vedieť si ho správne zadeliť, venovať sa iba tomu, čo je pre nás skutočne dôležité a tráviť čas s ľuďmi, ktorí sú pre nás prínosom a radosťou.

Dodržiavanie preventívnej starostlivosti a prehliadok, neprechodiť choroby, nájsť si denne pár minút na čerstvý vzduch a relax večer pri sviečke a príjemnej hudbe so svojimi vlastnými myšlienkami a pocitmi, nie je luxusom ale nevyhnutnosťou na ceste k radostnejším dňom.

(podľa Doreen Virtue, Phd. kniha Angel Numbers 101 🙂

Alexandra Bikárová
Alexandra Bikárová (prvá zľava) so zakladateľkou anjelskej terapie Doreen Virtue Archív AB

Alexandra Bikárová (31 r), spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk