RYBY - horoskop na rok 2018

Ryby, horoskop

Prinášame vám horoskop pre znamenie Rýb.

Na začiatku roka 2018 dôjde k určitým finančným prevratom, ale vaše peniaze sa urovnajú po tom, čo sa Urán 15. mája presunie do znamenia Býk. Dôraz sa bude klásť na získanie informácií a ich využitie, aby vám poskytli potrebné pre váš život. Internet sa stane väčším pomocníkom, ktorý vám umožní stretnúť sa s ľuďmi vo vašom okolí a zdieľať informácie.

Vaša vládnuca planéta Neptún je naďalej umiestnená vo vašej osobnej zóne. Súcit, empatia a starostlivosť, ktorú máte pre svojich blížnych, bude  v tomto roku vašou silou. Ak ste básnik, umelec, spisovateľ alebo hudobník, môžete naďalej rozvíjať svoju osobnú značku a uvedomiť si ju.

Veľká planéta Saturn vstupuje do vášho sektoru priateľstva a umožňuje vám nájsť pevné priateľstvo a komunitu. Aj keď je Pluto dlhé roky v rezidencii, váš spoločenský život bude trochu obmedzený. Mnohé vaše priateľstvá prejdú skúškou a vy odhalíte neúprimné vzťahy. S tými, ktorí si vás nezaslúžia, prerušíte kontakty.

Vaša tradičná vládnuca planéta je Jupiter a tento rok je expanzia úzko spojená s kariérovým pohybom, ktorý môže zmeniť váš život. Bude tu príležitosť urobiť si svet vo svete. Keď začnete s novým podnikaním, v tomto roku premýšľajte o globálnej situácii a pozdvihnite oči k obzoru. Neobmedzujte sa a nestavajte si žiadne zbytočné prekážky.

Váš pocit, že nie ste dostatočne dobrí, sa posilní, keď sa Chiron presunie z vášho osobného života, aby trávil čas vo vašej finančnej oblasti. Tento posun vás spraví opatrnejšími a vy budete zvažovať každé výdavky. Naopak chuť pomáhať iným bude silnejšia.  V tomto období budete vidieť pravú hodnotu v altruizme.

Slnko vstúpi do vášho znamenia 19. februára a prináša život dávajúci svetlo a lásku. Teraz môžete stáť za svojou pravdou a byť sám sebou. Najmä tí z vás, ktorí sa narodili okolo 4. a 5. marca.  

21. marca budú vaše financie v centre pozornosti. To môže byť mätúce obdobie pre Ryby. Počas tohto mesiaca budete potrebovať podporu. Získajte skutočné informácie o svojich výdavkoch a oceňte to, čo máte. Nemusíte kupovať všetko, čo vidíte. Ušetriť peniaze nie je hriech.

Slnko prináša potrebu po rodinnom živote. Urobte si čas, aby ste sa mohli po 22. máji venovať svojim najbližším. 

Od 25. do 13. júna budete priťahovaní k náboženskému prieskumu a oceneniu umenia a kultúry, pretože vaše dve planéty Jupiter a Neptún sa pripájajú najlepším spôsobom. Mohli by ste si viac uvedomiť toleranciu k rozmanitosti, metafyzickým systémom a ezoterickým postupom.

Po 21. júni vás to ťahá zabávať sa, organizovať výlety a hudobné koncerty.

V júli sa váš život opäť spomalí a vy sa ocitnete opäť v každodennom kolotoči. Toto je aj čas, aby ste zvážili svoje plusy a mínusy a zamerali sa na sebarozvoj.

Od 11. augusta do 25. augusta bude patriť vašej kreativite. Pozrite sa na svoj život z iného uhlu pohľadu a buďte otvorení novým nápadom.

Počas štyroch týždňov po 24. auguste svoju pozornosť presuniete na súkromný život a vašu lásku. Pre nezadaných je to tiež vynikajúce obdobie na nájdenie vzťahu, ktorý sa dotýka vašej duše.

Po rovnodennosti 23. septembra sa zlepší vaša finančná stránka. Ďalšou skutočnosťou môže byť to, že požičiate niekomu väčší obnos peňazí. V tom prípade dávajte si pozor na podmienky zmluvy.

Po 23. októbri si naplánujte oddych alebo malú dovolenku a vyberte si miesto, kde sa môžete niečo dozvedieť. Nie každý únik musí byť v nočnom klube, ale svoju pozornosť obráťte skôr na prírodu a turistiku.

Od konca novembra sa pozornosť zameria na vašu reputáciu a na to, ako vás ostatní vidia. Ak ste tvrdo pracovali na dobrom mene, teraz si to konečne všimne i verejnosť. Vaši šéfovia uznajú vaše úsilie a zodpovednosť, ktorú ste prevzali, aby ste podporili vašu kariéru.

V poslednom týždni v roku si oddýchnite od podnikania i práce. Nájdite si čas pre priateľov a rodinu a poďakujte im za to, že pri vás počas roka stáli. Drobné dary zo srdca ich určite potešia.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk