Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Horoskop
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
5. septembra 2016 HoroskopyEzoterika a liečiteľská poradňa od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

SEPTEMBER -mesačný horoskop pre všetky znamenia

Zistite, čo vám prináša obdobie po prázdninách.

September je deviaty mesiac v roku. Má 30 dní. V rímskom kalendári to bol pôvodne siedmy mesiac v roku a mal 31 dní. V nárečiach existujú pre september názvy hrudeň a jaseň. Pranostiky na september hovoria: 

  • ak sa osy v septembri tlačia do príbytkov, prorokujú tuhú zimu
  • aké počasie je v prvých dňoch septembra, také bude celý mesiac
  • septembrový dážď poliam potrava, vinohradom otrava
  • po Matúši (21.09.) čiapku na uši
  • ak sú na Michala vtáci doma, nebude tuhá zima

Od 30.augusta do 22. septembra 2016 tu máme zasa retrográdny Merkúr. Je to obdobie, kedy by sme mali presne pomenúvať veci. Je tu totiž všeobecne počas retrográdu problém s komunikáciou. Osobne mi hneď v prvý deň vypadol internet a nešiel mi dva dni. Dávajte preto pozor na to, ako sa vyjadrujete, inak môžu nastať nedorozumenia. Je to tiež čas, kedy môžeme prehodnocovať náš život, robiť v ňom zmeny, ktoré sme dlho odkladali, ale je to aj čas väčšieho odpočinku a potrebe venovať sa sebe samým. Je to obdobie, kedy môžeme pociťovať únavu, nedostatok energie, preto odporúčam venovať sa činnostiam, ktoré vám energiu zvýšia. Nepoddávajte sa strachom, skúste veci prijímať také, aké sú.

Na september som si vzala karty „Čarovné delfíny a morské víly“. Sú nádherne ilustrované a posúvajú k nám množstvo pozitívnej energie.

Baran

Karty samé vyskakujú z balíčka a to v poradí – „Rozjímanie, Odpočinok, Hrajte sa.“ Tak k tomu len zopár slov. Je vám odporúčané vypnúť úplne. Nájsť si miesto, kde pocítite kľud, pokoj, kde môžete byť aspoň na krátky čas sami. Nadýchnite sa zhlboka niekoľkokrát a hlboký výdych. Napíšte svojmu podvedomiu na papier otázku: „Čo chcem robiť ďalej?“ A počúvajte odpovede. Ďalšou otázkou môže byť: „Po čom túži moje srdce?“ Tak sa dozviete, čo je pre vás naozaj dôležité. Možno prídete na to, že svoj život nemusíte brať až tak vážne. K tomu vás nabáda karta „Hrajte sa.“ Blbnutie je vlastne istou formou meditácie, otvára srdcovú čakru. Využite preto ešte slniečko a jeho energiu. Tento mesiac je pre vás o sebaláske.

Býk

Tak krásne karty pre Vás! „Prijmite Božskú pomoc, Kľud, Pomocník.“

Opäť je tu odporúčanie na odpočinok. Kúpeľ v morskej soli, ktorá nabíja telo magickou, elektrizujúcou energiou a ktorá odplavuje škodlivé látky z tela a duše. Môžete si pridať k tomu aj esenciálny olej, ktorý máte radi. Zapáľte si bielu sviečku a pozorujte plameň. Myslite pri tom na svoje priania. Biela sviečka rozvinie a znásobí vaše myšlienky. Dokonca – ako ste si všimli – máte k tomu karty – „Prijmite Božskú pomoc a Pomocník“, čo znamená, že vaše prosby budú naplnené. Ustúpte, nedržte sa svojich prianí zubami nechtami – Nebesia sú pripravené pomôcť vám. Všímajte si opakujúce sa znamenia, možno máte aj vo svojej blízkosti niekoho, kto vám chce pomôcť. Majte oči dokorán.

Blíženci

Wau, wau, wau…….karty „Čas ísť ďalej, Zvážte svoje možnosti, Splnené želania.“

Krásne karty! Hovoria o tom, aby ste už vystúpili z bludného kruhu. Karta „Čas ísť ďalej“ doslova bije na poplach. Halóó, je už najvyšší čas opustiť všetko zastaralé a vytvoriť priestor pre nové. Hlboký nádych, hlboký výdych – nechajte odísť všetko na emočnej a intelektuálnej úrovni. Môžete použiť slová „končím a zbohom“ vo svojej mysli a vo svojom srdci. Máte okolo seba veľa pomocníkov, ktorí len na to čakajú. Máte vo svojej mysli nastavený program – „toto sa nedá zmeniť“. DÁ, VERU DÁ! Môžete si želať čokoľvek, neexistuje nič, čo by ste nemohli mať a čo by sa nedalo vyriešiť. Bojíte sa iba prvého kroku. Urobte ho! Tak začnete vidieť možnosti, ktoré ste si predtým vôbec nevšimli.

RAK

„Dôstojnosť, Pomocník, Liečivé srdce“ – nemyslite si, že si nič nezaslúžite. Veľmi si tak blokujete zhmotňovanie svojich prianí. Keď si dovolíte prijímať, pomáhate tak božskému plánu prejavovať lásku všade. Máte okolo seba veľa pomocníkov, nebojte sa požiadať o pomoc, nebojte sa vyslovovať svoje túžby a želania! Tiež máte toľko liečivej energie v sebe a nielen pre seba! Môže sa prejavovať rôznymi spôsobmi – od slov, ktoré hovoríte a niekomu tak veľmi pomôžete pozrieť sa na jeho život inými očami, pozitívnejšie, až po liečivý dotyk. Ešte mi prišla k tomu informácia – ranné afirmácie. To znamená – hovorte si každé ráno pozitívne slová, ktoré vo vás prebudia energiu, ktoré naštartujú pozitívnym smerom váš deň. Nech sa prebudí všetko, čo vo vás je!

LEV

„Poraďte sa s odborníkom, Liečenie vzťahu s matkou, Priateľstvo.“

Možno máte nevyriešený vzťah s matkou. Možno pociťujete voči nej emócie, ktoré považujete za nie dobré. Ale tiež – nemusí to byť iba matka. Môže to byť aj nejaká iná žena vo vašom živote. Odovzdajte situáciu Nebesiam. Táto situácia sa môže nečakaným spôsobom vyriešiť. Nepremýšľajte, ako sa to stane, iba sa snažte nízku energiu, ktorá je medzi vami a inou ženou pretnúť. Poďakujte za tieto skúsenosti, ak ste pochopili, prečo prišli do vášho života a dovoľte si použiť slová: „Ďakujem za tieto skúsenosti. Pochopila som, prijala som ich a už ich vo svojom živote nepotrebujem. S láskou ich navždy prepúšťam.“ Ak to však nezvládnete sami, odporúča sa vám navštíviť odborníka, ktorý vám s tým pomôže. Nie je vôbec hanbou alebo osobným zlyhaním (ako to veľa ľudí bohužiaľ vníma) požiadať o pomoc. Nie je to známka slabosti, práve naopak. Priznať chybu, priznať to, že niečo nezvládnem, neviem – v tom je sila. Keď sa raz naučíte pracovať s ľuďmi, komunikovať s nimi viac „do hĺbky“, naučíte sa tak „konzultovať“ bravúrne s nebeskými radcami. Pri osobných rozhovoroch tak vzniknú možno krásne nové priateľstvá, ktoré nám dodávajú veľa pozitívnej energie.

PANNA

Tu mi z balíčka vypadli štyri karty. „Pozerajte hore!, Odpočinok, Nebojte sa snívať, Dávajte si pozor na svoje myšlienky.“

Už ste iste viackrát počuli o enormnej sile myšlienok. Karty, ktoré sú na tento mesiac pre vás, vás upozorňujú na túto skutočnosť dokonca dvakrát. Nemajte obmedzujúce predstavy, zameriavajte sa na to, čo chcete, aby sa vo vašom živote objavilo. Nie na to, čo nechcete. Kľudne zvýšte svoj štandard a očakávajte pre seba čo najviac! Už nie je čas na to, aby ste sa dokola obmedzovali a zmierili s tým, že na viac asi nemáte nárok. Nemusíte robiť kompromisy! Možno máte trochu strach z tej cesty hore, ale môžete si byť istí, že už ste pripravení na to „byť hore!“ Otvorte svoju náruč a povedzte si: „Som pripravený(á) prijať tu a teraz hojnosť na všetkých úrovniach.“

VÁHY

Hrajte sa, Rozjímanie, Splnené želania. Čo k tomu dodať? Váhy – neváhajte a užívajte si život. Ak máte pocit, že chcete blbnúť, tak to urobte. Viac, ako u iných znamení, pri vás cítim strnulosť, akoby ste všetko brali príliš vážne a zabudli na to, že kdesi vo vnútri je to malé dieťatko, ktoré by sa chcelo možno trochu pomaznať, pohrať. Kdesi vo vnútri cíti smútok, že už dlho nič také nerobilo. Pamätajte na to, že je to niečo, čo vám môže dať nový vietor do plachiet, čo vám môže dať veľa novej, pozitívnej energie. Nemusíte rovno skákať napríklad cez švihadlo alebo liezť po preliezkach. Stačí sa aj stretnúť s niekým z detstva, zaspomínať, zasmiať sa od srdca. Aj to je terapia pre vás. Uvoľníte sa a tak ako šibnutím čarovného prútika sa vám môžu začať zhmotňovať vaše túžby. Uvoľníme energiu – otvoríme cestu…..

ŠKORPIÓN

Opäť mi vypadli štyri karty: „Prijmite svoju moc, Priateľstvo, Príliv prosperity, Ranné afirmácie.“

Vaša vnútorná sila sa derie na povrch, tak jej dovoľte, aby sa prejavila. Používajte ju primerane, tak ju určite nezneužijete. Prijať svoju osobnú silu znamená, že sa už nebudete cítiť ako obeť, že ste sa pustili všetkých pocitov viny v spojení s druhými, vašou minulosťou i súčasnosťou. Tak do vášho života prichádza prosperita na všetkých úrovniach. Venujte pozornosť myšlienkam, ktoré k vám teraz prichádzajú. Môžu to byť semienka niečoho, čo vás výrazne posunie dopredu. Práve teraz sa totiž veziete na vlnách úspechu. Sebadôvera, optimizmus vám otvoria nejedny dvere. Uverte s plnou vážnosťou, že existuje oceán hojnosti a že vám nehrozí žiadne nebezpečenstvo, ktoré by spôsobilo, že by ten oceán vyschol. Stretávajte sa s priateľmi a preneste na nich svoju „vibráciu“ radosti a vnútornej sily. Pomôžu vám k tomu aj pozitívne afirmácie.

STRELEC

„Dovoľte si prijímať, Odpustite si, Alchýmia“

Pomáhate iným? Rozdali by ste sa pre iných? Je čas dovoliť im, aby dávali aj oni vám. Viem, že dávať druhým vo vás vyvoláva dobrý pocit a máte z toho radosť, ale pokiaľ necháte aj ich, aby oni dávali vám, môžu tento pocit prežiť takisto. Vyrovnávate tak energie, čo je veľmi dôležité. Vôbec nemusíte mať pocity viny, žiadne. Je to totiž tiež o sebaúcte. Preto si odpustite v tomto ohľade, ste predsa dokonalé Božie dieťa. Máte totiž niečo ako „Midasov dotyk“. To znamená, že všetko, do čoho sa pustíte, premeníte na zlato. Všetky vaše aktivity obklopuje energia úspechu. Vaše myšlienky a nápady sa teraz veľmi rýchlo zhmotňujú, tak zvažujte, o čom premýšľate. Pretože tak si dokážete zhmotniť aj problémy. Ak je to váš prípad, nezúfajte, pretože vďaka vašej schopnosti môžete všetko zhmotnené, s čím nie ste spokojní, zrušiť.

KOZOROŽEC

Wau! Škoda, že nie som v tomto mesiaci Kozorožec. Karty „Božská mágia, Je vám pomáhané a Pokladnica“ hovoria o tom, že máte očakávať zázraky! Všetko, čo chcete, aby sa vám dialo, je obklopené božskou mágiou – je vám pomáhané na všetkých úrovniach, aj keď možno výsledok ešte nevidíte. Karta „Božská mágia“ znásobuje schopnosť zhmotňovať to, čo si želáte. Verte, že k vám prichádza bohatstvo na rôznych úrovniach. Tak si želajte, po čom túžite! A kľudne nemusíte byť vôbec skromní.

VODNÁR

V septembri by ste, vodnári, mali byť pozorní k opakujúcim sa situáciám, znameniam. Karty „Buďte pozorní, Dôstojnosť a Synchronicita“ vás k tomu nabádajú. Jedná sa napríklad aj o rozhovory, ktoré náhodou vypočujete. Tieto znamenia sú pre vás ako skladačka. Môžete si ich aj zapisovať. Už totiž veľmi dobre viete, že náhody neexistujú. V konečnom dôsledku znamenia  sú pre vás odpoveďou na vaše modlitby, pretože si zaslúžite dobro vo všetkých smeroch. Uverte tomu s plnou vážnosťou. Splnené želania totiž nie sú odmenou, ale sú reakciou na vaše myšlienky, sú reakciou na to, čo vysielate. Vaša viera a optimizmus môžu ako mávnutím čarovného prútika premeniť váš život v majstrovské dielo!

RYBY

Opäť štyri karty z balíčka – „Alchýmia, Synchronicita, Pomocník, Nový úsvit“. V tejto kombinácii to znamená, že ste na dobrej ceste pochopiť silu myšlienok a tiež že začínate prejavovať  svoju vnútornú silu. Je tu ešte niekto, kto vám môže pomôcť, poobzerajte sa dobre okolo seba. Nebráňte sa prijať pomoc. Môže vás to posunúť o veľký kus dopredu, ako aj hovorí posledná karta – „Nový úsvit“. To najhoršie už máte za sebou. Vyplavte negativitu zo svojej mysle a zo spomienok. Nechajte si iba tie krásne. Nedopustite, aby to, čo vám z vášho pohľadu ublížilo, ťahalo vás dolu. Ak ste v minulosti opakovali určité vzorce správania alebo vám nejde zabudnúť na niečo negatívne, môžete si opakovať afirmáciu: „Opúšťam potrebu prežívať ………….( pomenujte presne čo), túto moju životnú skúsenosť. Beriem si z toho to, čo ma mala naučiť. Prepúšťam ju teraz a navždy. Ďakujem.“ Vytiahnutie tejto karty vám signalizuje, že ste na správnej ceste k novému začiatku.

Horoskop zostavila Inka Nemezis

K téme

Aký ste typ ženy podľa mesiaca, v ktorom ste sa narodili? Zistite číslo vašej duše, prezradí o vás všetko!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.