Sexy šatník. Aké spodné prádlo by vám nemalo chýbať?

Sexy šatník. Aké spodné prádlo by vám nemalo chýbať?
shutterstock.com

Každá žena by mala vlastniť aj tú erotickejšiu časť šatníka. V partnerskom vzťahu je to dôležitým a príjemným spestrením. Aké kúsky vám zaručene nesmú v rámci tejto módy chýbať?

Krásna v každej chvíli. Ženy sa rady riadia týmto pravidlom. No pokiaľ ide o náš intímny život, platí to určite aj dvojnásobne! Práve vtedy sa môžeme predviesť, čo v nás je.

Aj móda spodného prádla je veľmi kreatívna a rôznorodá. Od decentnejších, cez viac vyzývavé modely, až po mimoriadne extravagantné kúsky.

Plavky leta: Buďte neodolateľná na pláži

Pre drvivú väčšinu mužov stále zostáva najviac sexy rafinovanosť. Sexy prádielko, to áno. Ale väčšinu podstatných miest zahaľujúce. Radi sa navnaďujú a predstavujú si, čo sa pod kúskami látky skrýva. A čo vášho drahého zaručene nenechá chladným?

Nechajte sa inšpirovať modelmi, ktoré sú v kurze.

Vysoké nohavičky

Od vysokých šortiek sme sa tento rok prepracovali aj k trendu vysokých nohavičiek. Muži by ešte pred pár mesiacmi zahadzovali rukami za týmto prvkom, avšak módny priemysel prekvapuje sexy prevedeniami. Vyzerajú úžasne!

Sexy šatník. Aké spodné prádlo by vám nemalo chýbať?
ccc shutterstock.com

Vzory, čipky, volániky

Čipkované prádlo by mal byť najpodstatnejší kúsok vášho prádelníka. Je veľmi atraktívne a žiadané. Naše polovičky ho hodnotia ako top prádlo. Farbených prevedení, kombinácií a strihov je veľmi veľa, takže viete svojmu vkusu prispôsobiť viac, či menej vyzývavé modely.

Sexy šatník. Aké spodné prádlo by vám nemalo chýbať?
ccc shutterstock.com

Predĺžená korzetová podprsenka

Túto sezónu zaznamenal veľký boom Mini korzet v podprsenkovom prevedení. Je praktický , dobre nositeľný a neskutočne príťažlivý. Vzadu sa zväčša zapína na háčiky ako štandardné korzety a výborne lemuje postavu.

Sexy šatník. Aké spodné prádlo by vám nemalo chýbať?
ccc shutterstock.com

Farby

Aké farby vyhrávajú u mužov? Mnohí obľubujú klasiku. Biela a čierna sú farby, ktoré nikdy nevyjdu z módy, stále budú najviac vyhľadávané. Ružová a červená sú vášnivé farby a provokujú mužov ako toreádor býka.

Košielka

Aj na spanie vhodná nočná košieľka s čipkou alebo z priesvitných materiálov je dobrou náhradou akéhokoľvek spodného prádla. Zaručene si spestríte s partnerom chvíle.

Korzet

Korzet má dlhoročnú tradíciu a odjakživa bol určený na formovanie postavy. Zužuje driek, vyzdvihuje prsia. Ideálna kombinácia pre každé mužské očko.

Zaujímavé dizajny nohavičiek

Ak chcete okúzliť v posteli, zamerajte sa nie len na sexy korzet alebo podprsenku, ale do varu vášho partnera zaručene dostane hoci aj obyčajné tielko v kombinácii so sexy nohavičkami.

Momentálne sú na trhu veľmi žiadané francúzske tanga s výstrihom. Vyskúšajte ich.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk