Sexy štýl celebrít v podaní krátkych účesov

Ucesy.jpg

Kto iný inšpiruje viac než celebrity Hollywoodu? Vždy, keď sa objavia na červenom koberci s novým účesom alebo módnym výstrelkom, nový štýl zaplavuje ulice.

Rihanna

Obrovský boom krátkych vlasov odštartovala Rihanna, ktorá v nich vyzerala šialene sexy. Vyholená polovica hlavy vyvolala u jednej časti pohoršenie a u druhej zas veľký úspech. Tento účes pozostáva z jednej strany vlasov, ktoré majú mať dostatočnú dĺžku a z druhej, najemno zostrihanej do legendárneho pánskeho „ježka“.

Nová zázračná technológia: Ultrazvuková žehlička na vlasy

Ženy začali tento trend nosiť aj k dlhým vlasom. Tento kontrast je naozaj silný oproti jemnej ofine. Ale kreativite sa nekladú medze. Skrátka základ je vyholená časť hlavy.

Victoria Backham

Jej účes je krátky, ale omnoho jej viac svedčí ako dlhé vlasy. Ak vás inšpirovala Victoria, toto leto budete zaručene in. Dlhá bočná ofina, skĺzajúca do jednotvárneho prameňa, nabok cestička a vlasy dozadu prestrihané postupne do objemu. Tento účes je veľmi ženský a fantasticky vynikne, ak ho skombinujete s masívnymi náušnicami.

Anne Hathaway

Zdanlivo panský strih, dokonca dostáva prirovnanie ku škriatkom pána Santu zo Severu. My však zdieľame názor, že Anne v ňom vyzerala dokonalo! Účes je svieži a mladícky. Pozostáva z ofinky nadrobno zostrihanej koso do strany tak, aby jej efekt nebol padavý, ale naopak objemný. Vlásky musia držať pokope. Zvyšná časť vlasov je jemne prestrihaná, ale prakticky v jednotnej dĺžke po krk. K takémuto účesu si môžete dovoliť aj ten najextravagantnejší kúsok v rámci módy.

Natalie Portman

Sex idol mnohých žien aj mužov. Toľká jednoduchosť. Pôsobí tak nevinne a zároveň žensky. Aj tento krátky účes ju ešte viac omladil. Usudzujeme, že krátke vlasy vám uberajú roky! Vlásky sú poprestrihávané okolo celej hlavy. Tentokrát bez ofinky, ale keď pridáte čelenku, efekt je skvelý aj elegantný.

Scarlett Johansson

Najnovšie sexi krátky strih dostal aj Scarlett, ktorá v ňom pôsobí neodolateľne. Aj v tomto prípade je ofina dlhšia a umožní tak vytvárať rôzne variácie účesu z krátkych vlasov.

Sexy štýl celebrít

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk