Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Archiv sima martausova.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Archív Sima Martausová
reklama:
reklama:
reklama:
18. decembra 2019 Šoubiz od DamskaJazda.skSITA

Sima Martausová sa teší na vianočné pečenie, ale hlavne na koncert v Tatrách

Nastávajúce vianočné obdobie je pre Simu Martausovú jedným z najkrajších a najradostnejších v roku. Okrem toho, že je veriaca a význam Vianoc vníma z duchovného hľadiska, užíva si aj bežné radosti, ktoré  sú so sviatkami pokoja spojené.  Dokonca aj vo svojom repertoári má viacero vianočných piesní. Okrem Vianoc a hudby tiež miluje Vysoké Tatry a aj preto sa rozhodla tieto tri veci spojiť na svojom povianočnom koncerte v slovenských veľhorách.

Vianoce majú pre Simu Martausovú špeciálny význam a užíva si ich vždy plnými dúškami. „Ako veriaca, Vianoce vnímam najmä z toho duchovného hľadiska. Teším sa z narodenia Krista, ale zároveň si na vianočnom období užívam aj tie malé bežné radosti, ako je pečenie koláčikov, varenie punču, stretávanie sa s blízkymi,“ prezradila speváčka. Za svojich blízkych považuje aj svojich fanúšikov a koncert Vianoce v Tatrách, ktorý absolvuje už 29. 12. 2019 v Tatranskej Lomnici, venuje aj im.

Sm_randal agency 1.jpg
SM Randal Agency

 

Nové aj osvedčené songy

Rodáčka z Považskej Bystrice, ktorá už viac ako 7 rokov profesionálne teší fanúšikov svojou hudbou, vydala v roku 2019 už svoj piaty album s názvom Len tak sa stíšim, na ktorom sa nachádza napríklad aj hit Nenahraditeľná v akustickej verzii či duet s Adamom Ďuricom Holubička. Počas tatranského vianočného koncertu zaznejú pesničky nielen z tohto albumu, ale aj z tých predchádzajúcich. Sviatočnú atmosféru umocnia skladby, ktoré oslavujú azda najkrajší čas roka „Mám zložených viac vianočných vlastných piesní, tak sme si povedali, že do playlistu zaradíme aj tie. Budeme hrať napríklad aj Vianočné šalalí, kde sa ľudia môžu zapojiť, ale aj vážnejšie a pomalšie vianočné piesne, ktoré som zložila,“ tvrdí Sima. Či mladá speváčka zaspieva aj  ďalšie známe vianočné piesne či koledy z pera iných umelcov zostáva zatiaľ pod rúškom tajomstva.  Okrem vianočne ladených pesničiek však plánuje zahrať aj úplné novinky z albumu, ktorý práve pripravuje.

Slabosť pre Tatry

reklama:

Speváčka vyhlasuje „Tatry milujem, a preto sa teším, že bude mať koncert práve v krásnom prostredí hôr.“ Nie je však obyčajným milovníkom veľhôr. V minulosti už zdolala Lomnický či Gerlachovský štít, no najväčšie sústo, ktoré zvládla, bol Mont Blanc v Savojských Alpách, ktorý považuje za jeden z najväčších adrenalínových zážitkov vo svojom živote, kde si siahla na dno svojich síl, no úspešne prekonala sama seba. Aj preto majú veľhory jej obrovský rešpekt a obdiv. Zároveň je rada, že jedny má tak blízko a rada sa do nich vracia.

Komorný koncert

Tatranský koncert bude mať, prirodzene, nádych vianočnej atmosféry. Koncert, na ktorom vystúpi so svojou kapelou a vokalistkou bude preto jednoduchý, komorný a intímny. „Na všetkých, s ktorými sa stretneme na našom koncerte v Tatrách, sa veľmi teším, verím, že prežijeme krásny, pokojný, hudobný večer v prírode. Prajem každému požehnané vianočné obdobia a radosť a pokoj do srdca,“ posiela speváčka odkaz všetkým ľuďom dobrej vôle.

Viac info o koncerte: https://facebook.com/events/430684530944466/?ti=cl

reklama:

Vstupenky: https://vstupenky.maxiticket.sk/sima-martausova-vianoce-v-tatrach-tatranska-lomnica-2019

WEB: https://www.simamartausova.sk/

FB: https://www.facebook.com/simamartausovaofficial/

reklama:

Instagram: https://www.instagram.com/simamartausova/

reklama:

Odporúčané

K téme

Vianočná edícia HARIBO: Pripravte si sladké čakanie na Ježiška David Key a Ondrej Kandráč natočili rozprávkový videoklip. Ich hit ABRAKA DABRAKA vás určite roztancuje

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.