Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
muž, chlap, sexi muž, partner
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
16. júla 2018 LifestyleSex a vzťahy od Milota MezeiováSITA Diskusia()

Skener mužov: Viete správne interpretovať mužskú reč tela?

Ak si dokážete správne vysvetliť reč tela silnejšieho pohlavia, môžete sa vyvarovať mnohých prekvapení. Ako mu rozumieť na prvej schôdzke bez slov? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch. Potrebujete odhaliť skutočnú tvár nového muža vo vašom živote? Prezradíme vám, čo vám o ňom napovie reč jeho tela.

Horná polovička tela

Je jeho hrudník zľahka naklonený k vám? To je dobré znamenie. Dôveruje vám! Keď sa naopak hornou polovicou tela od vás odvráti, alebo sa zakláňa, chce si vytvoriť odstup.

Ruky a paže

Prekrížené paže často neznamenajú vôbec nič, pretože veľa mužov považuje tento postoj za uvoľnený. No ruky skrížené za hlavou hovoria o tom, že na vás chce urobiť dojem, pretože ukázať niekomu jamky pod pazuchami je typickým gestom dominantnosti. Skrýva sa za tým predstava, že silní muži ľahšie zapôsobia na ženy. Vo všeobecnosti platí, že keď príslušník silnejšieho pohlavia začne flirtovať, jeho gestikulácia je výraznejšia, prechádza si rukami po vlasoch alebo si napravuje odev.

Ramená

Táto časť tela je považovaná za ukazovateľa mentálnej sily. Keď sú uvolnené, váš potencionálny partner je odolný voči záťaži, keď sú vytiahnuté hore, snaží sa nájsť ochranu. V prípade flirtovania platí: Ak mužovi ramená smerujú dopredu, chce si od vás udržať odstup. Pokiaľ ich zaťahuje dozadu, snaží sa vám zapáčiť. Pokrčenie ramien môže okrem neistoty vyjadrovať tiež nezáujem o vás.

Nohy

Aj táto časť tela vám o mužovi veľa prezradí. Napríklad, či je dominantný alebo nie. Čím viac sú mužove nohy rozkročené, tým viac je rozhodnejší. Ak ich má prekrížené, nemusí to vždy znamenať ochranný zamietavý postoj. Naopak, môže to byť znakom toho, že sa mu páčite a nechce od vás utiecť.

Chodidlá

Posvieťte si na špičky chodidiel. Tie vám totiž prezradia jeho záujem. Ak mieria presne k vám, máte vyhraté. Ak smerujú doprava alebo doľava, platí opak. Pravdepodobne je myšlienkami niekde inde. Hojdá nohami? To zasa znamená, že sa nudí alebo je nepokojný. Vtedy radšej zmeňte tému rozhovoru.

K téme

Každý vzťah vám stroskotá? Toto môže za vaše nešťastie! 3 záhadné fázy mužskej lásky! V ktorej sa nachádza ten váš?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.