ŠKORPIÓN - horoskop na rok 2013

Škorion 2
shutterstock.com

Horoskop pre znamenie ŠKORPIÓN na rok 2013.

Charakteristika znamenia ŠKORPIÓN (23.10. – 22.11.)

Je to vodné znamenie. Sú to ľudia originálni, tvrdohlaví, majú vynikajúcu pamäť, logické a analytické myslenie. Mávajú výborné nápady. Vedia byť veľmi starostliví a nápomocní. Ich vládnucou planétou je Pluto, ktorá im dáva záhadnosť, nevyspytateľnosť. Sami nepoznajú svoje hranice. Ak ich niekto nahnevá, tak vedia poriadne poštípať. V spoločnosti sú obľúbení a vyhľadávaní. Citlivá oblasť tela sú pohlavné orgány. Odporúča sa piť kotvičník. Ochranným kameňom je čierny turmalín.

Rok 2013 pre nich prináša:

Práca – Peniaze

Veľmi dobre sa bude dariť umelcom, hercom a všetkým, čo budú využívať svoju tvorivosť a hravosť. Podnikateľom sa bude dariť v druhej polovici roka. Čaká ich veľa pracovných ciest, ktoré im prinesú zisky. Nevzdávajte sa pri prekážkach. Sú to len skúšky trpezlivosti. Pre nezamestnaných bude veľa pracovných ponúk v prvom štvrťroku. Vyskytnú sa im aj nečakané pracovné príležitosti. Hrozia finančné straty z hazardných hier a zo špekulácií. Nepremárnite si dedičstvo!

Láska – Vzťahy

Vzťahy sa upevňujú a uzemňujú. Budú sa uzatvárať manželské zväzky. Nemáte sa rozvádzať, ale problémy riešiť a ustáť. Slobodným sa bude dariť v zoznamovaní v prvej polovici roka. Na uzatváranie manželstva je vhodný druhý štvrťrok.

Zdravie

Možné depresie z vlastnej nerozhodnosti. Inak vás čaká pevné zdravie po celý rok.

Rada pre Škorpiónov:

Máte zvládnuť svoje emócie a nebuďte uštipační, lebo vesmír vám to poriadne vráti!

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk