ŠKORPIÓN - horoskop na rok 2018

škorpión, horoskop

Toto pripravil rok 2018 pre znamenie Škorpión.

Všetkých Škorpiónov čaká zaujímavý rok. Môže za to bláznivá planéta Urán, ktorá ovplyvní najmä vaše vzťahy. Konkrétne vás čaká viac vzrušenia a vášne. Pre iných vaša láska môže zostať nepochopená, ale vy tento rok nepotrebujete ich súhlas.

Naopak vzťahy s vašimi bratmi a sestrami dostanú zabrať, pretože dôjde k ich transformácii. Planéta Saturn prináša formálnosť a môžete zistiť, že starší súrodenec, či už vy alebo váš brat a sestra, bude skoro ako poradca alebo prinajmenšom sa stane niekym, koho budú obdivovať.

Rok začína výrazným zastúpením vášho osobného rastu a to bude pokračovať až do novembra. Môžete sa pokúsiť o šťastie v Jupiterovi, ktorý ovplyvní váš úspech. Vnútorný rast bude silný počas väčšiny roka.

Od 8. novembra sa expanzná planéta dostane do vášho peňažného sektora a prinesie vám dobré až veľké zárobky a hotovosť. Finančné zlepšenia budú pre znamenie Škorpión aj naďalej pokračovať do roku 2019. Toto je rok sviatku a nie hladomoru pre vaše financie.

Pre tých Škorpiónov, ktorí nepodnikajú, ale pracujú pre iných, platí, že sa môžu ocitnúť v úzadí. Zamerajte sa na svoje každodenné rituály a doprajte si čas na meditáciu alebo modlitbu. Počas roku 2018 pracujte na svojom vnútornom JA.

Keď Chiron vstúpi do vášho zdravotného pásma 24. apríla, treba zamerať pozornosť na vaše zdravie. Ozvú sa totiž ochorenia z minulosti. Ak však nebudete zabúdať na to najcennejšie, čo máte, všetko dobre dopadne.

Do 25. januára sa vám otvoria nové možnosti, ktoré vám umožnia rast. Je pravdepodobné, že nastane chvíľa, kedy sa rozhodnete urobiť vo svojom živote zmeny. Môže to byť kvôli obrovským možnostiam, ktoré sa vám naskytnú.

Okolo 21. januára venujte pozornosť svojmu domovu a kde žijete. Ak sa doma cítite nepohodlne, urobte krok a zlepšite svoje bývanie. Môže postačiť, ak byt vymaľujete a skrášlite ho umením alebo vecami, ktoré sa vám páčia.

Od 19. februára môžete zmierniť pracovné tempo a užiť si trochu života. Strávte čas s vašimi deťmi. Nájdite si chvíľu na hranie a pokojne môže ísť aj o hry pre dospelých. Počas tohto obdobia neberte život príliš vážne.

21. apríl prináša planetárnu energiu, aby ste si mohli urovnať váš súkromný život. Pre nezadaných je to čas začať si vážny vzťah a na hľadanie životného partnera.

Okolo 22. mája sa dostanú do popredia vaše dlhy. Je dôležité, aby ste boli informovaní o všetkých splátkach, ktoré máte. Nezaťažujte ostatných a neposkytujte záruku za úvery iných. Pre vaše financie môže byť toto chúlostivé obdobie roka. Zaplaťte v hotovosti, ak môžete, a vyhnite sa ďalším dlhom. 

Po tom, ako Slnko 23. júla prejde do vášho verejného sektoru, nastane čas na rozbehnutie novej kariéry alebo na začatie biznisu. 

V auguste vás to bude lákať stretnúť sa s novými ľuďmi. Nemusíte hneď nadviazať nové priateľstvá, ale získate vďaka týmto kontaktom cenné informácie, ktoré vás zaujímajú.

Ľudia narodení v znamení Škorpión budú mať šťastie od 5. septembra do 17. septembra, pretože najväčšia planéta Jupiter prináša obrovské výhody pre vašu vládnucu planétu Pluto. Naskytla sa vám šanca na rast a rozvoj ako nikdy predtým, ale nebudete tlačení do ničoho. Je len na vás, aby ste si vybrali, ako sa vám to hodí.

Obdobie od 23. septembra bude zamerané na odpočinok a dobitie energie. Nie je to čas, aby ste začínali niečo nové, ale naopak treba bilancovať a hodnotiť prežité za posledné mesiace. Vedieť, kto ste a byť tou osobou. Ak ste robili veci, ktoré sú proti vašej povahe, zastavte tieto návyky.

23. október vnesie do vášho života osvietenie a kreativitu.

23. november prináša energiu vašim hodnotám a budete mať dobrý pocit zo života. Zvýši sa aj vaše sebavedomie. Tento čas venujte dobrým knihám a zmysluplným rozhovorom s ľuďmi, na ktorých vám záleží.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk