Skupina KING SHAOLIN vystúpila v bratislavskom Roof Bare

Talentovaná skupina KING SHAOLIN vystúpila v bratislavskom Roof Bare
Talentovaná skupina KING SHAOLIN vystúpila v bratislavskom Roof Bare Roof Bar

Zoskupenie KING SHAOLIN sa zrodilo počas horúcich letných dní v roku 2011 v Bratislave.

Jej zakladateľom je spevák a producent Dominik Štofko, ku ktorému sa postupne pripojili basgitarista Norbert Neuschl, gitarista Michal „Mustafa“ Novák a bubeník Michal Uličný.

Charizmatickí fešáci na sebe zapracovali a na sklonku roka 2012 vydali svoj debutový album „Road to the Machiavelli Valley„, ktorý v marci 2013 pokrstili.

Od toho momentu ich kariéra začala naberať na obrátkach a odštartovali koncertnú šnúru, v rámci ktorej odohrali vyše 50 koncertov na Slovensku i v zahraničí.

Do povedomia sa dostali aj vďaka spolupráci s kapelou Peter Bič Project a tiež Celeste Buckingham, pri ktorých sa KING SHAOLIN predstavili ako ich predskokani. Chalani to s Celeste Buckingham parádne rozbalili aj na pódiu talentovej show X-factor, kde vystupovali live ako jej hudobný sprievod.

Talentovanú štvoricu sme mali možno vidieť a počuť aj v prvý marcový piatok. Senzačné live vystúpenie má na svedomí bratislavský hudobný podnik Roof Bar, ktorý sa nachádza na samom vrchu nákupného centra Eurovea.

Ako inak, hudobníci prítomných hostí zabavili a svojím vystúpením navodili príjemnú atmosféru, a aj po koncerte sa v duchu dobrej náladičky pokračovalo až do skorých ranných hodín nasledujúceho dňa .

Už sa tešíme na ďalšiu akciu, ktorú pre nás a aj Vás Roof Bar pripraví. Sami môžete posúdiť, že v marci to bude naozaj veľmi zaujímavé.

Talentovaná skupina KING SHAOLIN vystúpila v bratislavskom Roof Bare
Talentovaná skupina KING SHAOLIN vystúpila v bratislavskom Roof Bare Roof Bar

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk