Skvelá správa pre mužov! Ženám sa páči takéto brucho

Brucho, muži, chlapi
www.theodysseyonline.com

Nový trend, ktorý sa šíri internetom ako lavína. Ženy nechcú muža s tehličkovým bruchom, ale…

Skvelá správa pre všetkých mužov, ktorí sa každý deň odhodlávajú na boj s pivným bruchom! Už sa trápiť nemusíte. Aspoň nie kvôli ženám. Najnovší trend, ktorý sa šíri internetom ako lavína, sú muži s takzvaným „dad body“ (oteckovským telom). Typickým predstaviteľom takéhoto brucha je napríklad Leonardo DiCaprio, ktorý má mierne bruško a, čo je podstatné, žiadne tehličky. Táto postava sa začína páčiť čoraz väčšiemu počtu príslušníčok nežnejšieho pohlavia, a to z viacerých dôvodov.

Výdatné jedlo = spokojný muž

Určite ste zažili hladného muža. Dovolíme si smelo tvrdiť, že nie je to nič príjemné. Príslušník silnejšie pohlavia, ktorý drží prísnu diétu a občas si nedopraje kúsok pizze, či inej maškrty, býva podráždený, nervózny a nedá sa s ním vydržať. Samozrejme, aj tu platí zlatá stredná cesta. Žiadne prepchávanie, zhrešiť iba občas v týždni!

Muž s oteckovským telom netrávi hodiny v posilňovni

A z toho vyplýva, že má viac času na nás. Niet čo dodať.

Nemusíme na nich žiarliť ako besný pes

Muž s vypracovaným telo je výstavný kus. Tehličkové brucho je určite príjemné a lahodiace oku každej ženy, opakujeme, každej ženy. Takže s počtom tehličiek rastie aj množstvo potencionálnych nápadníčok a zlodejok vášho výstavného exponátu. Naopak, pri brušku platí nepriama úmera, a to konkrétne čím väčšie bruško, tým nižšia sebadôvera. A netreba vám pripomínať, čo stvára muž s prehnane vysokým sebavedomím, či?

Čítajte aj: Aké sú sexy chúťky mužov a žien v roku 2015?

To my sme tu za pekné!

Určite by sa vám nepáčilo, keby každý chválil vášho partnera, aký je veľký fešák a o vás by ani pes nezakopol.

Nekupujete mačku vo vreci

Spýtajte sa žien, ktoré si brali tehličkového muža a teraz po pár rokoch spoločného života majú doma pivné bruško, čo si o tom myslia. Takto aspoň viete, čo vás čaká o pár rokov.

Príjemne maznanie

Dámy, priznajme si, je omnoho príjemnejšie maznať sa s miernym bruškom ako s tvrdou skalou.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk