Slipo & Hajtkovič predstavili ukážku z nového albumu

Slipo & Hajtkovič
Slipo & Hajtkovič Michal Petrik Photography/Facebook

Päťminútovú hudobnú ukážku si môžu fanúšikovia a fanúšičky vypočuť na portáli YouTube.

Rapperi Slipo & Hajtkovič zverejnili ochutnávku z čerstvo dokončeného albumu s názvom Kde je rap? Päťminútovú hudobnú ukážku si môžu fanúšikovia a fanúšičky vypočuť na portáli YouTube. Album si môžu zakúpiť na internetovej stránke www.shop.rukahore.sk. Slipo & Hajtkovič teraz pre priaznivcov chystajú krst novej štúdiovky i turné po Slovensku.

„Rapujem o tom čo som zažil a čo si myslím, že zažil každý z nás. Hovorím o snoch, ktoré ťa neustále ťahajú vpred, sklamaniach, bez ktorých by si v živote nemohol byť taký silný, ale aj o vlastných chybách bez ktorých by si sa nemohol poučiť a žiť tak lepší život,“ vyjadril sa Slipo.

Slipo pôsobil v začiatkoch v skupine Pouliční rapperi. Neskôr sa spoznal s Robom Hajtkovičom a rapperom Čistychovom, s ktorými založil formáciu L.U.Z.A.. V roku 2000 sa dali dokopy s chalanmi z Drvivej menšiny a vytvorili spolu crew Názov Stavby a skladby ako Štát ťa núti alebo Jak ten čas letí. L.U.Z.E. vyšiel v roku 2007 album Tri mená štyri písmená, ktorý získal ocenenie Aurel za najlepší album v kategórii hip-hop v akademickom roku 2007. Hajtkovič vydal za posledné roky niekoľko mixtapov, má tiež vlastnú reláciu v rádiu SiTy Master radio show. Najviac sa venuje produkovaniu vlastnej hudby. Obaja spolupracovali aj s ďalšími rappermi ako Kali alebo Rytmus.

Informácie poskytla agentúre SITA Simona Nováková z Hajtkovič Records.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk