Slovak Food Festival s novou energiou

Slovak Food Festival
Slovak Food Festival

BRATISLAVA 24. apríla (PR) – Slovak Food Festival prichádza so svojou skvelou ponukou už po 6. krát. Tento rok sa bude niesť v znamení energie od spoločnosti RWE, ktorá sa stáva generálnym partnerom festivalu. Slovak Food Festival bude hostiť 65 vystavovateľov z gastronomického segmentu. Na pódiu sa predstavia kuchárski umelci, ale aj amatéri, pre ktorých je gastronómia vášňou.

Odborným garantom pódiových šou je šéfkuchár Vojto Artz. Ani tento rok nebude chýbať detský kútik, kde sa detičky spolu s rodičmi môžu zdokonaliť v umývaní zúbkov so spoločnosťou Curaprox. Pódiový program obohatí už tradične súťaž médií vo varení. Novinkou tohto ročníka bude predstavenie foodblogerov, ktorí sa na Slovensku dostávajú do povedomia svojich fanúšikov najmä vďaka online médiám. O pitný režim návštevníkov sa postará minerálna voda Fatra a o príjemné stretnutia spoločnosť LIDL, ktorá predstaví hviezdy kuchyne Lidla Marcela Ihnačáka a Adrianu Polákovú.

Pre pódiové šou sa bude využívať profesionálny riad spoločnosti Delimano. Organizátori sú v plnom prúde programových aj produkčných príprav. Detailné informácie budú pre širokú verejnosť pripravené začiatkom mája.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk