Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Brian Tracy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:
reklama:
28. apríla 2017 Tipy redakcie od DamskaJazda.skSITA

Na Slovensko mieri svetoznámy biznis expert Brian Tracy

(DJ/PR) 4. júna príde do Bratislavy Brian Tracy, ktorý svoj život zasvätil osobnostnému aj biznis rozvoju a jeho prednášok sa zúčastnilo už viac ako 5 miliónov ľudí z celého sveta. Na svojej prednáške Total Business Mastery v Bratislave naučí podnikateľov najnovšie princípy a stratégie, vďaka ktorým sa môžu stať úspešní v akomkoľvek biznise. Odovzdá poslucháčom svoje know-how, ktoré aplikoval v korporáciách po celom svete a ktoré sú overené a funkčné. 

Kto je Brian Tracy? 

Nedokončil strednú školu, vie, čo je to zarábať si umývaním riadu a pílením stromov, no napriek tomu dnes učí ostatných ľudí, ako dosiahnuť úspech. Ako je to možné? V dvadsiatich piatich rokoch v sebe totiž Brian Tracy objavil chuť predávať a byť v tom najlepší. A už s tým nikdy neprestal. Vyštudoval University of Alberta a vybudoval obchodnú spoločnosť Brian Tracy International. Bol konzultantom viac ako 1000 spoločností, prednášal 5 miliónom ľudí na seminároch v USA, v Kanade a v ďalších 70 krajinách celého sveta. 30 rokov sa venuje štúdiu histórie, ekonómie, filozofie, psychológie a biznisu a vydal už viac ako 70 kníh. Dnes patrí k  najžiadanejším rečníkom v oblasti úspechu.

Čo je to TOTAL BUSINESS MASTERY? 

reklama:

Celodenná prednáška Total Business Mastery, ktorá sa bude konať v Bratislave 4. júna, vám prezradí, čo odlišuje úspešných ľudí od tých priemerných, no nielen to. Dozviete sa zaujímavé informácie o strategickom plánovaní, spôsoby, akými správne nastavíte svoju myseľ, a Brian Tracy s vami prejde aj kľúčové dennodenné návyky. Naučí vás techniky a princípy, ktoré sa učia podnikatelia a majitelia firiem z celého sveta a mnohých z nich priniesli miliónové zisky.

Ak sa rozhodnete zúčastniť sa Total Business Mastery, Brian Tracy vás posunie v štyroch rôznych oblastiach. Naučí vás umeniu vyjednávať, ale aj tomu, ako si správne vybrať zo zoznamu úloh tú, ktorá je pre vás kľúčová. Zameria sa tiež na dôležitosť disciplíny a dodá vám silu vykročiť a vziať svoj osud do vlastných rúk. Tak dlho nám totiž okolie hovorilo o tom, že úspech je o šťastí, až sme tomu napokon uverili a začali sme naň čakať. Dôležité je však namiesto čakania a prešľapovania na jednom mieste urobiť svoj prvý krok a poriadne si ho užiť. Prednáška Total Business Mastery vám k tomu môže pomôcť.

reklama:

Odporúčané

K téme

Akčné ženy: Deň venovaný ženám prinesie bohatý program – III. ročník interaktívnej konferencie Pre zdravie ženy príde za vami už túto jeseň do Bratislavy 3 dôvody, pre ktoré sa home office oplatí

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.