Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Milan Lučanský
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Bratislava, foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:
reklama:
7. januára 2021 Lifestyle od DamskaJazda.skSITA

Slovensko zaplavili sviečky na počesť generála Lučanského

Pozrite si fotky z policajných staníc na Slovensku, kde Slováci neustále zapaľujú sviečky na počesť zosnulého generála Lučanského.

Slovensku smrť bývalého policajného veliteľa, generála Milana Lučanského nie je ľahostajná. Dokazujú to tisíce sviečok, ktoré na jeho počesť horia pred desiatkami policajných staníc po celej krajine. Pozrite si foto.

Milan Lučanský
Policajné prezídium Račianska, Bratislava, zdroj foto: www.facebook.com
Milan Lučanský
Prezídium PZ Račianska Bratislava, zdroj foto: www.facebook.com
Milan Lučanský
Prezídium PZ Račianska Bratislava, zdroj foto: www.facebook.com
Milan Lučanský
Štrba, zdroj foto: FB

Pohrebný obrad generála Mgr. Milana Lučanského

Bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského pochovajú v piatok 8. januára  o 14.00 hod. v rodnej Štrbe v okrese Poprad. Informáciu potvrdil starosta obce Štrba Michal Sýkora. Pohreb zosnulého zabezpečuje rodina policajného generála.

Ako informuje obec Štrba na svojej stránke, pohreb sa bude konať v Rímskokatolíckom kostole sv. Ondreja v Štrbe za dodržania nasledovných opatrení nariadených Úradom verejného zdravotníctva SR:

  • na pohrebný obrad do kostola je povolený vstup len osobám určeným pozostalou rodinou za podmienky disponovania negatívnym výsledkom RT-PCR testu alebo antigénového testu na ochorenie COVID-19, nie starším ako 12 hodín
  • pohrebného obradu na miestnom cintoríne sa môže zúčastniť každá osoba, ktorá disponuje negatívnym výsledkom RT-PCR testu alebo antigénového testu na ochorenie COVID-19, nie starším ako 12 hodín
  • dodržať všetky ostatné platné opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR nariadené z dôvodu pandémie ochorenia COVID-19
Parte Milan Lučanský
Zdroj foto: www.facebook.com
reklama:

Generál Milan Lučanský zomrel v stredu 30. decembra za nevyjasnených okolností v Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Prešove. Jeho smrť bude predmetom vyšetrovania.

reklama:

Odporúčané

K téme

Generál Milan Lučanský, odpočívaj v pokoji: Na jeho pohreb prišlo až 600 ľudí Prečo nebola Bartošovej rodina na pohrebe?

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.