Sophie Turner z Hry o tróny dostala k zásnubám krásny diamantový prsteň, páči sa vám?

Sophie Turner
SITA/AP

Herečka sa šperkom pochválila na Instagrame.

Anglická herečka Sophie Turner a americký spevák Joe Jonas sa zasnúbili. Dvadsaťjedenročná Turner novinku oznámila v nedeľu prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila fotografiu svojej ruky s diamantovým prsteňom, ktorú má položenú na Jonasovej ruke. Okomentovala ju slovami: „Povedala som áno„.

Joseph Adam „Joe“ Jonas sa preslávil pôsobením v zoskupení Jonas Brothers, ktorého členmi boli aj jeho bratia Kevin a Nick. Spolu nahrali štyri štúdiové albumy It’s About Time (2006), Jonas Brothers (2007), A Little Bit Longer (2008) a Lines, Vines And Trying Times (2009). V roku 2013 však formácia oznámila koniec činnosti. Joe Jonas má na konte aj sólovku Fastlife (2011). Príležitostný herec v septembri 2015 oznámil založenie kapely DNCE, ktorej členmi sú bubeník Jack Lawless, basgitarista Cole Whittle a gitaristka JinJoo Lee. V novembri 2016 vydali eponymný debutový album.

Sophie Turner je známa najmä ako Sansa Stark zo seriálu Hra a tróny (2011) alebo Jean Grey z komiksovky X-Men: Apokalypsa (2016). Zahrala si aj v snímkach Another Me (2013), Takmer normálne dievča (2015) či Alone (2016).

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk