Spajska Geri Halliwell ukázala prvú fotku syna, je zlatučký

Geri 1.jpg

Na zábere je aj speváčkin manžel, otec bábätka Christian Horner.

Anglická speváčka, herečka a spisovateľka Geri Halliwell, známa aj ako Ginger Spice z už nefungujúcej dievčenskej skupiny Spice Girls, zverejnila fotografiu so synom, ktorý dostal meno Montague George Hector Horner. Na čiernobielom zábere je s nimi aj otec chlapca, interpretkin manžel Christian Horner.

Geri halliwel
Twitter

Prvý spoločný potomok dvojice prišiel na svet 21. januára. Štyridsaťštyriročná Halliwell a o rok mladší Horner, ktorý pôsobí ako šéf tímu formuly 1 Red Bull, sa zosobášili v máji 2015. Obaja majú už jednu dcéru z predchádzajúcich vzťahov – speváčka je matkou desaťročnej Bluebell Madonny, ktorú má so scenáristom Sachom Gervasim, zatiaľ čo Horner má trojročnú dcéru Oliviu s Beverley Allen.


Geraldine Estelle „Geri“ Horner sa preslávila v spomínanej formácii Spice Girls, s ktorou vydala albumy Spice (1996) a Spiceworld (1997). V roku 1998 skupinu opustila a vydala sa na sólovú dráhu. Na konte má štúdiovky Schizophonic (1999), Scream If You Wanna Go Faster (2001) a Passion (2005). So Spice Girls potom ešte vydala výberovku Greatest Hits (2007) a taktiež spolu s ostatnými členkami absolvovala svetové turné. Objavila sa aj v jednej epizóde televízneho seriálu Sex v meste (1998 – 2004) a zahrala si napríklad aj vo filme Zastaneš a neprežiješ 2 (2009). Píše i knihy pre deti, je autorkou série príbehov o Ugenii Lavender, ktoré na Slovensku vychádzajú pod názvom Eugénia Levanduľová.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk