Spevák John Legend sa včera oženil s Chrissy Teigen

John Legend s manželkou Christine Teigen
John Legend s manželkou Christine Teigen SITA/AP

Dvojica sa zasnúbila v roku 2011 po štyroch rokoch chodenia.

Americký spevák John Legend sa oženil s modelkou Chrissy Teigen. Dvojica vstúpila do manželského zväzku v sobotu 14. septembra pri Comskom jazere na severe Talianska, kde by mala stráviť aj niekoľko nasledujúcich dní. Na rovnakom mieste sa Legend a Teigen do seba údajne aj zaľúbili. Portálu E! News poskytol tieto informácie zdroj z okolia dvojice.

Dvadsaťsedemročná Teigen mala v svadobný deň k dispozícii až troje svadobné šaty, všetky od návrhárky Very Wang. „Vždy, keď som išla ku nej skúšať šaty, vrátila som sa s jednými. Sú proste príliš pekné,“ vysvetlila modelka v rozhovore pre portál Huffingtom Post.

John Legend, vlastným menom John Roger Stephens, začal hrať na klavíri ako štvorročný a vo veku sedem rokov už spieval v kostolnom zbore. Absolvent Pennsylvánskej univerzity mal na konte dve demá, keď v roku 2001 stretol rappera a producenta Kanyeho Westa, ktorý mu pomohol presadiť sa v hudobnom biznise.

Ešte pred vydaním debutového albumu Get Lifted (2004) na seba upozornil spoluprácami s viacerými interpretmi – rapper Jay-Z si ho prizval na spoluprácu do skladby Encore, postaral sa o vokály v piesni You Don’t Know My Name od Alicie Keys a v skladbe Everything Is Everything od Lauryn Hill zas znie jeho klavír.

Tridsaťštyriročný Legend má okrem spomínaného debutu Get Lifted na konte aj ďalšie tri sólovky – Once Again (2006), Evolver (2008) a Love in the Future (2013). Okrem toho vydal i štyri živé nahrávky, spoločný album s The Roots s názvom Wake Up! (2010) a podieľal sa aj na nahrávke Cruel Summer, ktorá je debutovou kompiláciou spomínaného labelu G.O.O.D. Music. Držiteľ deviatich cien Grammy sa zasnúbil s Teigen v roku 2011, pričom už vtedy spolu chodili štyri roky.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk