Spoluzakladateľ Facebooku sa stal dvojnásobným otcom, svojmu dieťaťu dal meno podľa mesiaca

Mark Zuckerberg, Priscilla Chan, Maxima, August
This photo provided Monday, Aug. 28, 2017, by Facebook, shows Facebook CEO Mark Zuckerberg with his wife, Priscilla Chan, and their new baby daughter August, left, and her sister Maxima, right, in Palo Alto, Calif. On Monday, Zuckerberg announced August's birth on his Facebook page. (Charles Ommanney/Facebook via AP) SITA/AP

Tridsaťtriročný rodák z mesta White Plains v štáte New York túto radostnú novinku oznámil, kde inde ako na Facebooku.

Spoluzakladateľ sociálnej siete Facebook Mark Zuckerberg sa stal dvojnásobným otcom. Jeho manželka Priscilla Chan porodila druhú dcéru, ktorej dali meno August. Tridsaťtriročný rodák z mesta White Plains v štáte New York informoval o radostnej správe prostredníctvom menovanej siete. „August, veľmi ťa milujeme a sme neskutočne šťastní, že môžeme s tebou vyraziť na toto dobrodružstvo. Želáme ti život plný radosti a lásky,“ napísal Zuckerberg a zverejnil aj fotografiu štvorčlennej rodiny.

Mark Zuckerberg, Priscilla Chan, Maxima, August
 Mark Zuckerberg, Priscilla Chan, and their new baby daughter August, left, and her sister Maxima, SITA/AP

Mark Zuckerberg a Priscilla Chan tvoria pár od roku 2003. Zosobášili sa v roku 2012 v jeho dome v kalifornskom Palo Alto. Manželia spolu vychovávajú aj 18-mesačnú dcérku, ktorú pomenovali Maxima Chan Zuckerberg.

Zdroj: www.usmagazine.com

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk