Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ruky
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ruky www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
29. júna 2021 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Spôsoby, akými držíte svojho partnera či partnerku za ruku odhaľuje veľa o vašom spoločnom vzťahu

Pamätáte si ešte, aké to bolo pekné, keď vás váš osudový muž chytil prvýkrát za ruku? To sú tie pekné chvíle, kedy si prajeme, aby deň trval večnosť. Toto navonok malé gesto však o vašom vzťahu môže prezradiť veľa. Ako držíte svojho partnera za ruku vy?

Dlane smerujúce k sebe

Ak sa držíte za ruky takto, znamená to, že váš vzťah je založený na pocitoch, ale vášeň sa už niekam vytratila. Tiež to znamená, že ten, kto má dlaň smerom dole má silnejšiu osobnosť, často preberá iniciatívu a je rozhodujúci.

Prepletené prsty

Ak si pri držaní rúk preplietate prstami, je medzi vami silné a vášnivé spojenie. Keď sa chytíte za ruky, je pre vás dôležité, aby ste svojho muža chytili pevne a s istotou. Ak jeden z partnerov ruku uvoľňuje, nie je to veľmi dobré znamenie.

Držanie sa s pomocou jedného prsta

Ak sa držíte takto, je to jasné znamenie, že obaja uprednostňujete svoju nezávislosť. Takéto páry dokážu jeden druhého rešpektovať a svojmu mužovi dáte priestor a dostatok súkromia. Tiež to ale môže znamenať, že ako pár prechádzate nejakým citlivým okamihom, kde si jeden z vás myslí, že by bolo možno lepšie, aby ste boli opäť len priatelia.

Keď sa držíte len končekmi prstov

reklama:

To častokrát znamená, že partneri veci necítia rovnako. Ten, kto za ruku tiahne sa snaží, aby jeho partner naskočil na podobné tempo. Je to tiež známkou toto, že vo vašom vzťahu sa už nachádza istá rutina.

Keď sa nedržíte vôbec

Ak sa vám váš partner vyhýba a nechce vás chytiť za ruku, je to znamenie toho, že už k vám necíti to, čo kedysi. Tiež to ale môže znamenať akýsi ostych alebo to, že túži po súkromí, chce byť chvíľu sám. Nerobte však unáhlené rozhodnutia. Pravdepodobne sa nemáte čoho obávať.

reklama:

Odporúčané

K téme

Môj manžel zomieral a ja som urobila niečo strašné. Podviedla som ho s niekým iným a on? Veríte, že má váš vzťah budúcnosť? Tu je 10 vecí, ktoré ukazujú, že váš vzťah môže vydržať celý život

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.