Spoznajte Zlacnene.sk a doprajte si ešte väčšie zľavy

Shutterstock_133628498.jpg
Foto: Shutterstock

BRATISLAVA 24. januára 2019 (DJ/PR) – Navštívte server Zlacnene.sk a doprajte si letákové akcie v modernej podobe – online na monitore vášho počítača alebo mobilného telefónu. Server zľavy tiež porovnáva, čím výrazne predčí papierové letáky. Bežná slovenská rodina dokáže vďaka online doporučeným nákupom tovaru v akciách ušetriť každý mesiac aj stovky eur!

Zlacnene.sk pre vás denne aktualizuje letákové akcie z celého Slovenska. Neustále sa tu nachádzajú tisícky produktov za skvelé ceny. Sú to nielen potraviny, ale aj drogérie, parfumy, bytové a záhradné doplnky, textil, športové potreby, elektronika, hračky… Zľavy môžu vyšplhať až 80% a poskytujú ich aj predajcovia z vášho okolia, napríklad Tesco, Kaufland, BILLA, Tchibo, JYSK či DATART.

Stačí sa na Zlacnene.sk pozrieť a s veľkou pravdepodobnosťou práve teraz narazíte na ponuku, vďaka ktorej ušetríte desiatky percent v porovnaní s plnou cenou tohto tovaru – či už sa jedná o detské plienky v akcii (vrátane prepočtu ceny na 1 ks), mlieko a mliečne nápoje v akcii, alebo napríklad kávu, fotoaparáty či televízory v akcii.

Určite si rýchlo zvyknete na online Nákupný zoznam a Strážcu zliav

Zlacnene.sk umožňuje tiež vytváranie Nákupného zoznamu, do ktorého jednoducho online vkladáte položky plánovaného nákupu. Ak je niektorá práve v akcii, funkcia Nákupný zoznam vám to ihneď oznámi, zároveň s uvedením konkrétnej predajne, zvýhodnené ceny a časového rozpätia akcie.

Populárna je tiež funkcia Strážca zliav, pre užívateľov servera Zlacnene.sk dostupná bezplatne. Jej prostredníctvom dostanete e-mailom upozornenie na to, že sa niektorá z položiek vášho Nákupného zoznamu objavila v letákovej akcii. Hľadiská sledovania určíte vopred, takže ste informovaní len o tom, čo vás naozaj zaujíma. Strážca zliav sa využíva predovšetkým pre nákupy, na ktoré sa neponáhľate, ale používatelia si s obľubou nechávajú strážiť aj zľavnené maslo, mlieko, pivo, olej, cukor alebo kávu.

Pripravte sa na bežné aj nákupy s pomocou serveru Zlacnene.sk. Zavítajte na tento moderný web a začnite výrazne šetriť ešte dnes!

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk