STRELEC - horoskop na rok 2018

Strelec, horoskop

Tento rok pre znamenie Strelec pripravil nasledovné. 

Keď Saturn posilní vašu oblasť financií, konečne vám bude zaplatené to, čo stojí za to. Môže dôjsť k oneskoreniam pri získavaní hotovosti, ale keď príde, bude to preto, že stojí za to. Nepodceňujte silu Saturnu, aby ste v tomto roku riadili svoje financie.

Keďže chaotická planéta Neptún počas nasledujúcich mesiacov vo vašom tajnom sektore zanikne, budete sa zaoberať rastom vášho duchovného života a starať sa o veci v zákulisí. Naplňte svoju psychiku dobrými vecami a skúste meditáciu ako dlhodobú možnosť zdravia.

V roku 2018 Strelec zistí, že prekypuje novými nápadmi v zamestnaní. Môže za to Urán, ktorý vstúpi do vášho znamenia od 15. mája. Nájdete nové a inovatívne spôsoby, ako vykonávať každodenné aktivity a činnosti, a dokonca vám to môže priniesť v práci povýšenie.

Keď Jupiter prejde do znamenia Strelec koncom novembra, zažijete nárast a expanziu. Môžete sa rozvíjať mnohými spôsobmi a šťastie vás bude sprevádzať až do konca roka.

Planéty prinášajú silný štart do roka pre všetkých Strelcov. Toto je čas, aby ste vyčistili nechcené veci z vášho života a prijali to najlepšie z vašich myšlienok a vízií.

Koncom februára by ste sa mali sústrediť na súkromný život. Je na čase uistiť sa, že všetko je v poriadku, a že vaša rodina vás bude podporovať v napĺňaní vašich predsavzatí. Každý potrebuje podporu z okolia. V prípade Strelcov môže ísť o širokú rodinu, priateľov alebo len rodičov. Potrebujete mať pri sebe niekoho, kto vo vás verí.

Po 21. marci začína pre vás zábavnejšia časť roka. Môžete si vychutnať život a stráviť teplé dni robením vecí, ktoré vás bavia. Ste optimistickí a cítite sa dobre. Nájdite si čas na prechádzky a výlety do lesa, vďaka ktorým načerpáte silu na ďalšie dni.

Keď 24. apríla Chiron vstúpi do vášho znamenia, nastane obdobie, ktoré by ste mali venovať svojim deťom a blízkym. Môžete byť povolaní, aby ste pomohli mladým ľuďom alebo deťom prekonať ich problémy. Vašou úlohou je byť tam, počúvať a nerozhodovať. Empatia pre ich ťažkú ​​situáciu bude pre vás teraz silnou témou.

Obdobie od 25. mája do 13. júna bude znamenať pre vás dva a pol týždňa harmónie a podpory okolia. Strelci, ktorí praktizujú duchovné osvietenie, budú mať šancu na duchovný rast. Tieto dni budú plynúť s ľahkosťou a mali by ste si to užiť.

Od 21. júna po dobu štyroch týždňov budete vedieť, čo od vás očakávajú a čo im musíte poskytnúť na oplátku. Môže vám to otvoriť oči a uvedomíte si svoje dlhy voči ostatným. Počas tohto obdobia sa vyhýbajte novým záväzkom.

23. júla nastane čas, keď sa môžete zaregistrovať na nový vzdelávací kurz alebo na letnú školu. Ak tak učiníte, urobíte tak len dobre a v budúcnosti vám to prinesie ovocie. Je to tiež vhodný čas, aby ste absolvovali vodičský test alebo získali licenciu pilota.

Začiatkom augusta vás to bude lákať cestovať. Priťahuje vás napríklad India alebo krajiny, kde je iné náboženstvo.

V strede augusta sa vaša kariéra posunie vpred a môžete získať v práci ocenenia. Ak ste plánovali kariérny krok, je to vhodný čas na zmenu.

Od 23. septembra si môžete želať, aby ste boli niekde inde. Strávte čas s priateľmi a kolegami a vyhľadávajte skupiny rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí poznajú váš príbeh. Ak je váš život mimo koľají, potrebujete skupinovú terapiu. Toto je čas na to, aby ste ju vyhľadali. Rovnako môžete byť priateľom alebo oporou pre ostatných.

V roku 2018 začína prúdiť23. októbra slnečné svetlo do vašej najtmavšej zóny. Strávte svoje chvíle robením každodenných vecí a nezačínajte nič nové. Zamerajte sa na akékoľvek problémy týkajúce sa zdravia, ktoré ste ignorovali. Toto je čas na osvetlenie temných kútov vášho života. Urobte si čas a rozhodnite sa, čo treba opraviť. Nemusíte robiť všetko naraz. Plánujte, čo robiť, aby ste sa zlepšili.

Dňa 23. novembra svieti slnko na váš život a môžete sa znova cítiť skvele. Buďte verní sebe a úprimní k ostatným.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk