Na stretávke jácht a člnov natočí Moja Reč videoklip

Margarete.jpg

Už túto nedeľu, 26. júna sa uskutoční jedinečná oslava života na Dunaji. Exhibície top športovcov, výstava jácht a motorových člnov, fashion show, vystúpenia spevákov, ale aj exkluzívna možnosť sledovať program priamo z hladiny rieky, to je RIVER SHOW 2016.

Najlepší výhľad je z lode

Na bratislavskom nábreží, pri nákupnom centre Eurovea sa v nedeľu udeje štýlové podujatie, na ktoré netreba kupovať lístky. Vody Dunaja už po druhý krát rozvíri elita vodných športov, majster sveta v rýchlostných skútroch Mário Lamy, trojnásobný víťaz majstorvstiev Európy vo vodnej formuli Vlado Slaný ml., majster Európy vo wakeskatingu Dusi Lang a TOP wakesurferi z domova i zahraničia. Jedinečné športové divadlo, ale aj vystúpenia Anity Soul, Majka Spirita, či zostavy SNP 13, môžete sledovať z paluby svojej lode.

Spanilajazdarivershow.jpg

Výzva pre majiteľov jácht a motorových člnov

RIVER SHOW je príležitosťou ukázať, že život patrí na Dunaj. Do Spanilej jazdy sa môžu zapojiť všetci milovníci plavby, ktorí strážia pod kapotou viac ako päť koní. Stačí prísť na člne alebo jachte o 15:00 pred Eurovea. Spanilá jazda je spojená aj s otvorením RIVER SHOW BOAT CLUBU.

Majk Spirit a Moja Reč natočia na rieke videoklip

Okolo 17:00 sa vracajú člny späť do centra eventu , kde ich čaká loď s posádkou: Majk Spirit a Moja reč. Tí, okrem koncertu z lode, natočia na Dunaji videoklip k skladbe „Všetko OK“. Loďky tak majú príležitosť podporiť túto výbornú formáciu a stať sa navždy súčasťou skvelého tracku.

Slany_vladimir_ml 1.jpg

Program spanilej jazdy

15:00 zraz na rieke pred budovou EUROVEA

15:00-15:30 registrácia s welcome drinkom Moët & Chandon pre posádku kapitána

15:30 štart Spanilej jazdy a odprevádzanie vlajkovej lode so zástupcami miest do Hainburgu a.d. Donau

17:00 návrat pred EUROVEA a sledovanie koncertov a exhibícií z paluby svojej lode, nakrúcanie videoklipu “Všetko OK” Moja reč ft. Majk Spirit

19:00 VIP event pre majiteľov lodí (mólo pri Al Faro na námestí pri Eurovea), spojený s Fashion show jachtárskej módy GAASTRA a slávnostné otvorenie RIVER SHOW BOAT CLUB.

Margareteeurovespanilajazda.jpg

RIVER SHOW BOAT CLUB

Okrem možnosti byť súčasťou jedinečného podujatia, podporujúceho solidaritu medzi kapitánmi, majú majitelia lodí možnosť získať členstvo v novom RIVER SHOW BOAT CLUBe, ktorý sa na podujatí otvára v nedeľu večer. To má primárne spájať majiteľov jácht a motorových lodí, uľahčovať im vzájomnú komunikáciu, zdieľanie informácií o akciách na vode a objavovanie nových turistických trás.

Vlajková loď s primátorom Hainburgu

Idea podporiť rušnejší turistický život na rieke sa stretla s pozitívnou reakciou aj u čelných predstaviteľov našich samospráv a primátora susedného Hainburgu a.d. Donau, Helmuta Schmida. V nedeľu o 15:00 na nábreží pri Eurovea spoločne oficiálne odštartujú symbolickú Spanilú jazdu jácht a motorových člnov z Bratislavy do Hainburgu. Vlajkovou loďou tejto nevšednej flotily bude Margarete, ktorá na palube povezie rakúskeho primátora. Po vyprevadení sa lode vracajú späť pred Euroveu, kde si môžu užívať jedinečné exhibície športovcov a koncerty spevákov s bezkonkurenčným výhľadom.

Margaretespanila jazda.jpg

Margarete, bohatá a štedrá

Výber vlajkovej lode, nebol náhodný. Svoje meno získala po skutočnej celebrite 13. storočia, ktorá je previazaná so Slovenskou i Rakúskou históriou. Otakar Přemysl II., druhorodený syn českého kráľa Václava, si v roku 1252 zobral z politických dôvodov za manželku Margarete Babenberg, ktorá predstavovala najbohatší rod v Rakúsku. Margarete bola o 30 rokov staršia a našla Otakarovi milenku, s ktorou mal 2 deti. Neskôr sa rozišli a Otakar sa znova oženil v Bratislave. Vlajková loď spoločnosti Speedboats.sk je teda pomenovaná na počesť ženy, ktorej život prepojili oba regióny.

Stretnutie “motorákov” na vode je jedinečnou príležitosťou ukázať, že Bratislava je mesto na rieke. RIVER SHOW 2016 so záštitou primátora hl. mesta SR Iva Nesrovnala, ju práve takto predstaví všetkým nadšencom plavby i zarytým suchozemcom. Bližšie informácie: info@rivershow.sk

www.rivershow.sk

FB RIVER SHOW

RIVER SHOW 2015 video

Moja Reč – Všetko OK ft. Majk Spirit  

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk