4 typy ženských klebiet, ktoré muži nenávidia!

Hádka, konflikt, manželská kríza, pár, problém, nevera, manželia, dvaj
Thinkstock

Zažili ste situáciu, keď ste pre vás nevinnými rečami vášho partnera strašne nahnevali? Prezradíme vám, ktorá téma býva pre mužov obzvlášť citlivá.

Manželský dialóg je často vec zložitá a niektorými klebetami dokážeme naše drahé polovičky poriadne naštvať. Väčšina z nás túto situáciu určite dôverne pozná. Ak sa chcete vyhnúť zbytočným konfliktom, prezradíme vám, ktorá téma klebiet je pre mužov obzvlášť citlivá.

Nehovorte o sexe!

Muži sú vzhľadom k povahe ich ega uzavreté bytosti, preto neznášajú, ak druhí ľudia poznajú ich tajomstvá. Najmä tie, ktoré sa týkajú intímneho života. Existujú však druhy ženských klebiet, ktoré ich doslova vytáčajú:

1. Chválenkárstvo

Zvyknete sa vystatovať pred kamarátkou, akého máte doma borca v posteli? Tento druh klebiet môže síce niektorým mužom lichotiť, ale predsa len opatrne. To, čo sa deje za dverami spálne, je podľa mužov iba vašou intímnou záležitosťou a prekáža im samotný fakt, že niekto druhý hodnotí a posudzuje ich výkon v posteli.

Sedem obľúbených mužských slov, ktoré vás vytáčajú!

2. Chválenkárstvo maskované sťažnosťou

Peter sa ma nemôže nabažiť. Neviem, či sa niekedy vyspím.“ Takéto reči neprospejú ani vašej slobodnej či zadanej kamarátke, ktorá žije vyše roka v nedobrovoľnom celibáte.

3. Sťažnosť

Nočná mora každého muža. Silnejšie pohlavie priam nenávidí, ak cudzí ľudia vedia o intímnych problémoch, ktoré často odmietajú priznať aj pred samým sebou.

Tri spôsoby, ako zlepšiť sexuálnu komunikáciu!

4. Podrobné priznanie

Vystupujú vaše kamarátky v úlohe sexuológa? Len nech sa to nedozvie váš partner. Verte, že aj váš dôverník, ktorý pozná všetky podrobnosti vašich sexuálnych radovánok, to nemá jednoduché. Ak ste sa napríklad zverili s informáciou, že váš partner má nebezpečne málo spermií, bude žiť v smrteľnej hrôze, aby mu to pri budúcom stretnutí nešplechol do tváre. Často pritom ide o nevinnú poznámku typu „strieľať slepými“ či „ležať ako klát“ a je zarobené na problém, ktorého dôsledky si odnesiete najmä vy!

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk