Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Anjel, nebo, anjeli, veštenie
Thinkstock
28. septembra 2015 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž o kurz práce s anjelskými kartami vyžrebovaná

Veríte na veci medzi nebom a zemou?  Vyhrajte 3 hodinový interaktívny kurz práce s anjelskými kartami a naučte sa techniky výkladu pre lásku, zdravie, prácu a životné rozhodnutia!

S anjelmi je život ľahší. Sú to milosrdní priatelia, ktorí nám dokážu pomôcť so všetkými našimi starosťami a navedú nás správnym smerom.  Požiadať ich je jednoduché, nepotrebujete nič na to, aby ste mohli komunikovať s anjelom. Vnímať však ich odpoveď a riadiť sa ich radami vám práve pomôže kurz práce s anjelskými kartami.

Získate viac informácií o anjelskej ríši, naučíte sa základné spôsoby výkladu pre rôzne životné oblasti, spôsob sťahovania anjelských odkazov, precvičíte si metódy spojenia sa s anjelom strážnym.

Kurz sa bude konať 20.10. 2015 od 18.00 – 21.00 v priestoroch Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY. Viac informácii získate na stránke www.anjeliavy.com.

Súťažná otázka je:

Kedy sa konal prvý ročník ezoterického festivalu Anjeli a vy?

Odpoveď nájdete tu: www.anjeliavy.com

Súťaž trvá do 4.10.2015 do 24.00 h.

Výherca: Denisa Šebeňová, Bratislava

Výhercovi srdečne blahoželáme.

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.