Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
žena
žena www.gettyimages.com
11. októbra 2021 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž o balíček špičkovej kozmetiky Vichy Neovadiol

Cieľom Laboratórií Vichy je sprevádzať ženy v každej životnej etape. Ako prvá značka sa začala zaoberať zmenami pokožky v období menopauzy a otvorene na túto tému komunikovala. Vďaka svojej expertíze a spolupráci s dermatológmi i gynekológmi prináša kompletný rad prípravkov, ktorý reaguje na zmeny kože vyvolané hormonálnymi výkyvmi v tomto období.

Teraz Vichy prichádza s renováciou radu NEOVADIOL, ktorý má vylepšené zloženie obohatené o nové aktívne ingrediencie a účinnosť, pričom si ponecháva obľúbenú vôňu a textúry.

Menopauza je definovaná poklesom ženského hormónu estrogén v tele, čo má vplyv aj na stav pokožky. Produkcia kožného mazu klesá a pokožka sa stenčuje. Syntéza kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej sa spomaľuje. Koža je suchšia, tenšia, stráca svoj objem a pevnosť, vrásky sú stále výraznejšie a prítomnosť pigmentových škvŕn sa zvyšuje. Nedávny objav poukázal na ďalší kľúčový hormonálny proces: zvýšenie hladiny stresového hormónu kortizolu. Ten napríklad znižuje syntézu kolagénu, čím urýchľuje stratu pevnosti pleti.

Laboratóriá Vichy preto obohatili zloženie produktov z radu Neovadiol o CortisineTM, ktorý kompenzuje dopady zvýšenia hladiny kortizolu na pleť.

Menocoach

Na podporu žien v období menopauzy spúšťa Vichy on-line poradenský program SKINCONSULTAI MENOCOACH, na ktorom sa podieľali odborníci z radov gynekológov, dermatológov, špecialistov na pleť, výživu apod. V rámci štvortýždňového on-line programu sa dozviete všetko potrebné
o menopauze, aby jej priebeh bol čo najpokojnejší a nič vás neprekvapilo. Pretože každá fáza menopauzy je špecifická, ponúkne Vichy 2 typy poradenstva: Perimenopauzálny MENOCOACH a Postmenopauzálny MENOCOACH. Na našom trhu bude spustený na jeseň 2021.

Menopauza nie je pauza

Menopauza je v našej spoločnosti stále v mnohých ohľadoch tabuizovaná, hoci ide o prirodzenú súčasť života. Laboratóriá Vichy preto podporili podcast Menopauza nie je pauza, v ktorom účinkujú Eva Holubová spolu so svojou dcérou Karolínou a mnohými odborníkmi.

V podcaste dostupnom na www.vichy.sk či na bežných podcastových platformách prinášajú odpovede na otázky, ktoré sa spoločnosť často bojí vysloviť, a borí zažité mýty o tomto období v živote ženy.

Súťažný formulár

Súťaž končí 23:59:59 20.10.2021.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.