Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
kniha Jednoducho život
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj foto: Archív IJ
1. decembra 2020 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž o knihu Jednoducho život, ktorá vám dá odpoveď na mnohé otázky vyžrebovaná

V súčasnej dobe je veľa ľudí v stave, kedy nechápu, čo sa to v ich živote deje. Niektorí naň nadávajú, iní sa pýtajú, preto sa im dejú veci, ktoré sa im dejú. Dokola otázka „prečo?“
Kniha „Jednoducho život“ odhaľuje, že všetko, čo sa človeku v živote deje, má svoj dôvod. Na základe vlastných skúseností autorka rozpráva o skutočných hodnotách ľudského života a radí ostatným, ako aj oni môžu objaviť krásu a jednoduchosť života. Jej základnou premisou je, že život je vo svojej jednoduchosti krásny, sami si ho však komplikujeme nesprávnym postojom. Všetko záleží iba od toho, ako si interpretujeme udalosti života a všetko, čo nás postretne.
V jednotlivých častiach knihy píše o svojom vzťahu k viere, vysvetľuje zmysel a podstatu takých pojmov ako sú odpustenie, sebaúcta, pravda, strach, popieranie, emócie, potreba dotyku, depresia, komplexy menejcennosti, nervozita, potreba odpočinku a podobne. Veľa priestoru venuje otázkam výchovy detí, z ktorých by mali vyrásť slobodné, samostatné bytosti. Čitateľovi radí, ako sa vyhnúť nástrahám moderného života, ako žiť svoj vlastný život, ako plávať s prúdom a vyhýbať sa zbytočným problémom. Svoje rozprávanie obohacuje výstižnými citátmi, ako aj príkladmi či príbehmi z filmov, kníh, z vlastnej praxe, alebo z iných prameňov.
Kniha nie je návodom na život, ale môže pomôcť čitateľovi pochopiť určité súvislosti jeho života a môže mu pomôcť prekonať to, čo doposiaľ považoval za neprekonateľné.
O autorke: Mgr. Inka Janotková sa venuje holistickej terapii, vníma človeka ako celok, pretože duch, duša a telo patria neoddeliteľne k sebe. Svoju prácu vykonáva už viac, ako 15 rokov a vníma ju ako poslanie. Zaoberá sa tiež etikoterapiou – príčinou zdravotných problémov. Je autorkou webov Tiché miesto a Athéna a nájdete ju aj na FB Tiché miesto
Pre čitateľov Dámskej jazdy.sk je tu jedinečná  možnosť získať knihu „Jednoducho život“ ešte pred jej vydaním, ktoré bude dňa 15.01.2021.
Vyhrajte tento skvelý vianočný darček pre seba alebo svojich  blízkych a zapojte sa do súťaže.
Súťaž je ukončená od 23:59:59 11.12.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Ružena Lúčková
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.