Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Fashion show LeBaron v oblakoch
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Fashion show LeBaron v oblakoch LeBaron
12. júna 2013 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž o letenku na Fashion Show LeBaron vyžrebovaná!

LeBARON je novovzniknutá a rýchlo sa etablujúca značka na trhu, ktorá za svoje krátke pôsobenie stihla zožať už niekoľko významných úspechov na domácom i zahraničnom trhu. Nehovoriac o tom že je jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá je hrdým partnerom prestížnej celosvetovej súťaže MOTO GP a vďaka jazdcovi Pierrovi Coppovi nie je LeBARON len slovenskou značkou, ale cestuje po celom svete.

Fashion show v réžii LeBARON sú vždy tak trocha bláznivé. Za zmienku stoja posledné tri, ktoré urobili nevídaný rozruch. V decembri 12.12.2012 LeBARON zorganizoval módnu prehliadku v protiatómovom kryte a následne v idúcej električke hlavného mesta Slovenska. 17. júna sa všetci priaznivci módnej značky môžu tešiť na ďalšiu akciu, ktorá sa odohrá vysoko v oblakoch počas letu do východnej metropoly Košíc. Na palube generálneho partnera Danube Wings predstavia novú kolekciu LeBARON by Eva Cifrová za účasti známych modeliek ako napr. Eva Cifrová, Zuzana Haberová a ďalšie.

Pre viac informácií o show kliknite sem.

Vy máte dnes možnosť vyhrať jednu letenku a vstup na módnu show a párty LeBaron. Stačí ak tejto značke dáte ďalší tip, kde by sa mohla nasledujúca módna show odohrávať. Doteraz boli módne show v protiatómovom kryte, v električke, čaká nás módna show v lietadle. Čo by mohlo podľa vás nasledovať? Dajte tip!

Vaše odpovede posielajte v dolu uvedenom formulári, nezabudnite priložiť kontakt, aby sme vám mohli dať vedieť, či ste vyhrali!

Správnu odpoveď môžete posielať do 14. júna 2013 do 12:00.

Súťaž trvá od 12.júna 2013 do 14. júna 2013 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výherkyňa:

Ingrid Petrovičová, Pezinok

Srdečne blahoželáme!

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.