Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Žena, líčenie
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Žena, líčenie Shutterstock
13. marca 2013 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž o Premenu vyžrebovaná!

Zapojte sa do pravidelnej mesačnej súťaže na našom portáli www.damskajazda.sk, ktorej prvé kolo štartuje práve teraz, o premenu vášho zovňajšku s partnermi projektu – Fleur de Sante, Pivné kúpele BBB Prešpork a Clematis. Výherkyňa získa aj produktový balíček značky Revalid od spoločnosti Ewopharma.

Dámskajazda.sk vyhlasuje novú súťaž!

Trvať bude od stredy 13.marca do utorka 19. marca 2013 do 12:00.

Výherkyňa v sobotu 23.marca absolvuje výnimočnú procedúru s liečivými účinkami v Pivných kúpeľoch BBB Prešpork, ošetrenie pleti od spoločnosti Clematis, líčenie kozmetickými výrobkami Fleur de Santé, úpravu účesu a ako bonus si odnesie produktový balíček značky Revalid od spoločnosti Ewopharma.

Výrobky Fleur de Santé sú založené na prírodnej báze a svojimi zložkami jemne a šetrne dodávajú krásu a nádherný pocit na každý deň. Najnovšie vedecké výskumy spojené s inšpirujúcou prírodou obohatené o módne trendy sú zárukou úspechu.

Pivné kúpele BBB Prešpork predstavujú neobyčajný zážitok z netradičného kúpeľa, obsahujúceho vitamíny skupiny B, sacharidy a proteíny podporujúce regeneračné schopnosti pokožky. Kúpeľ má silný antibakteriálny účinok, takisto napomáha k zmierneniu akné a celulitídy.

Fleur de Santé
Fleur de SantéFleur de Santé
Spoločnosť Clematis zasa napomôže získať hebkú, pružnú a zdravú pleť odstránením vrások pomocou najnovších talianskych technológií. Najnovšie prístroje spôsobujú obnovenie tvorby kolagénu a elastínu v najhlbších vrstvách pokožky , čo spôsobuje výrazné vypnutie a omladenie viditeľné už po prvom ošetrení.

Spoločnosť Ewopharma má vo svojom portfóliu produkty na podporu imunity a produkty určené na starostlivosť o vlasy. Produkt REVALID® , ktorý získa výherkyňa súťaže, je biologicky aktívnym prípravkom vyvinutým vo Švajčiarsku na obnovu vlasov a nechtov, ktorý poskytuje esenciálne látky, potrebné pre aktiváciu metabolizmu a tým podporuje rast vlasov a nechtov. Používa sa aj vtedy, keď je rast vlasov a nechtov narušený v dôsledku fyzikálneho alebo chemického poškodenia.

Stačí odpovedať na uvedené otázky a budete zaradení do žrebovania o premenu zovňajšku.

Súťažná otázka:

1. Ktorá rubrika či článok na portáli www.damskajazda.sk vás najviac zaujali?

2. O ktorú zo spomínaných procedúr z výhry máte najväčší záujem?

a) úprava vlasov

b) líčenie

c) špeciálne relaxačné metódy

d) ošetrenie pleti za pomoci nových neštandardných technológií

Súťaž trvá od 13. marca 2013 do 19. marca 2013 ( do 12:00 )

Každý účastník spolu so zapojením sa do súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli www.damskajazda.sk.

Výherca:

Miroslava Verešvárska, Pezinok

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.