Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tomáš Klus
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Tomáš Klus facebook.com/Tomáš Klus (Sony Music)
4. augusta 2014 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž o vstupy na Tomáš Klus – Turné 2014 vyžrebovaná

Zapojte sa do hry o vstup pre dve osoby na Tomáš Klus – Turné 2014, ktoré sa bude konať 13.8.2014 v Pezinku.

Máte jedinečnú šancu vyhrať vstup pre dve osoby na jednu z najzaujímavejších hudobných akcií roka – Tomáš Klus – Turné 2014 ktoré sa bude konať 13.8.2014 v Pezinku.

Po veľkom jarnom úspechu, sa na slovenské pódiá vracia jedna z najvýraznejších osobností českého hudobného sveta. Český slávik Tomáš Klus a jeho Cílová Skupina odohrajú letné turné hneď v 3 slovenských mestách. Diváci sa opäť môžu tešiť na nekonvenčného speváka, ktorý je známy tým, že obľubuje úzky kontakt so svojím publikom. Tomáš Klus a jeho Cílová Skupina odohrajú pesničky z nového albumu Proměnamě, tiež však zaznejú známe hity zo staršej hudobnej produkcie speváka.

Úvodný koncert sa uskutoční 13. 8. 2014 v Pezinskom amfiteátri. Koncerty budú pokračovať na východe Slovenska. Dňa 19. 8. 2014 sa Klus predstaví v amfiteátri v Humennom a 20. 8. 2014 v Košiciach v Infiniti aréne.

Ďalšie informácie o koncertoch a predaji vstupeniek nájdete TU.

KlusKlus

Chcete sa aj vy zapojiť do hry o vstup pre dve osoby na Tomáš Klus – Turné 2014 v Pezinku?

Stačí správne odpovedať na súťažné zadanie: Ako sa volá nová česká rozprávka, v ktorej si Tomáš Klus, spolu s Vojtom Dykom a Zdeňkom Piškulom, zahral jednu z hlavných postáv?

Odpoveď na otázku nájdete TU

Správne odpovede posielajte do: 11.8. 2014 do 12:00

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Vyhovuje Vám viac koncert v Košiciach? Zapojte sa do súťaže o vstup pre dve osoby na Tomáš Klus – Turné 2014 v Košiciach!

Výherca:

Barbora Konečná, Malinovo

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.