Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Forum Film
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Forum Film Forum Film
25. mája 2015 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž s filmom Divoká dvojka vyžrebovaná!

Zapojte sa do našej súťaže s bláznivou komédiou Divoká dvojka o 3x kozmetický balíček AVON a 3x DVD filmu Zostaň so mnou.

Poručíčka Cooperová (Reese Witherspoon) je učebnicový príklad dokonalého policajta a momentálne je poctená a zároveň nadšená zdanlivo nenáročnou úlohou – dopraviť Daniellu Rivovú, manželku miestneho mafiánskeho bossa (Sofía Vergara), na súdne pojednávanie, kde má aj s manželom svedčiť proti drogovému barónovi. Príležitostí na prácu v teréne je málo, a preto drobná policajtka nadšene sľubuje šéfovi, že ho nesklame (ako sa to bohužiaľ stalo v minulosti už niekoľkokrát). Po prvom stretnutí s pani Rivovou, kolumbijskou sexbombou s rovnako jednoznačným názorom aj prízvukom, je však jasné, že toto nebude prechádzka ružovou záhradou. Ešte skôr, ako sa dohodnú na počte lodičiek, ktoré si božská Daniella môže zobrať so sebou, strhne sa neočakávaná prestrelka, ktorá z pani Rivovej urobí vdovu a z nenáročného výletu do Dallasu životunebezpečné preteky s časom …a množstvom svištiacich guliek.

Bláznivá komédia DIVOKÁ DVOJKA sa bude v slovenských kinách premietať už od 28. mája.

Forum FilmForum Film

Stačí ak správne a úplne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre.

Súťažná otázka:

Ako sa volá poručíčka, ktorú si zahrala Reese Witherspoon?

Viac informácií nájdete na: www.forumfilm.sk

Správnu odpoveď pošlite vo formulári nižšie.

Súťaž trvá od 25.máj 2015 do 8. júna 2015 do 12:00.

Výhercovia:

Daniela Sikova, Dubnica nad Váhom

Helena Minichová, Prievidza

Anna Jurovčíková, Hruštín

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.