Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20161004_100735 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
4. októbra 2016 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž o tri rozprávkové DVD vyžrebovaná

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte pútavé príbehy hlavných hrdinov zo známych rozprávok.

Prvé DVD: RATATOUILLE

Jednej z najlepších parížskych reštaurácií sníva sympatický potkan Remy odvážne sny o tom, že sa stane vychýreným francúzskym kuchárom. Nenechá sa odradiť námietkami ostatných členov rodiny, aby sa uspokojil iba s tradičným životom obyčajného hlodavca, a s pomocou kamaráta Linguiniho, hanblivého a podradného vynášača odpadkov, sa vydá na cestu tých najnepravdepodobnejších zážitkov, humorných kúskov a kulinárskych triumfov, o ktorých by jeden bez druhého nemohli ani snívať.

 

Druhé DVD: Môj priateľ delfín 2

Fascinujúci príbeh Winter zďaleka nekončí. Samička delfína, ktorá pred rokmi dostala umelú plutvu na chvoste, príde o svoju náhradnú matku. Je zrazu sama, smúti a nejaví záujem o nikoho. Dokonca ani o svojho najlepšieho kamaráta, chlapca Sawyera. A čo horšie, hrozí, že ju prevezú do iného akvária. Podľa amerických zákonov sa totiž musia delfíny chovať v páre. Dr. Clay Haskett a jeho tím pre ňu hľadajú spoločníčku. Keď už sa zdá, že milovanú Winter stratí, objaví sa náhle nádej menom Hope.

 

Tretie DVD: Dobrý  dinosaurus

Animátori zo štúdia Disney Pixar tentokrát prinášajú milé a zábavné dobrodružstvo o tom, ako sa zbaviť  strachu, prekonať ho a stať sa tým, čím sa stať máme.

Dobrý dinosaurus hovorí o tom, čo by sa stalo, keby našu Zem minul obrovský asteroid: naša planéta by sa nezmenila a dinosaury by nevyhynuli. Na tejto dobrodružnej ceste sa apatosaurus Arlo spriatelí s ľudským mláďaťom. Na ceste nehostinnou a temnou krajinou sa Arlo naučí bojovať so svojim strachom a spozná čoho všetkého je schopný. Tento príbeh plný humoru, lásky, porozumenia a fantázie si obľúbi celá vaša rodina.

 

Súťažná otázka:

Ako sa volá potkan z rozprávky RATATOUILLE?

Odpovede posielajte do 16.10.2016.

Súťaž už skončila.

Výherca:

Viera Šusteková Senica

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.