Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Lod_1.jpeg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
20. júna 2016 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž o plavbu po Dunaji vyžrebovaná

Výhodná geografická poloha hlavného mesta Slovenska Bratislavy ponúka nielen široké možnosti spoznávania prírodných krás Dunaja, ale aj kultúry a histórie krajín ležiacich na brehoch tejto nádhernej rieky. Slovenská plavba a prístavy – lodná osobná doprava, a.s. ponúka okrem pravidelných liniek rýchloloďami <http://www.lod.sk/flotila/rychlolode> medzi Bratislavou a Viedňou aj vyhliadkové plavby <http://www.lod.sk/ponuka-plavieb/vyhliadkove-plavby> v Bratislave a okolí. Ak sa chcete po Dunaji plaviť dlhšiu trasu, využite mimoriadnu plavbu do Tullnu, spojenú s atraktívnou výstavou kvetov. Počas letných dní v júli a auguste sú tu pre vás plavby pre rodiny s deťmi a večerné hudobné plavby.

Až traja z vás môžu vyhrať plavbu loďou Bratislava – Viedeň – Bratislava pre 2 osoby.

Súťažná otázka: Aké plavby po Dunaji môžete zažiť už toto leto? (Vymenujte všetky v ponuke) Nápovedu nájdete tu: http://www.lod.sk/ponuka-plavieb <http://www.lod.sk/ponuka-plavieb>

Súťaž už skončila.

Výhercovia:

Romana Lučanová Dolný Kubín

Jana Kabinová Bratislava

Katarína Göncölová Jasová

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.