Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
The_one_colour_obssesion_ruze.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
13. marca 2018 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž s Oriflame o najintenzívnejší rúž v histórii značky vyžrebovaná

Oriflame sa o krásu Sloveniek a Slovákov stará už 25 rokov! Za tú dobu dokázal nielen urobiť mnohé z nás krajšími, ale aj šťastnejšími. A o to značke ide.

Za 25 rokov Oriflame sa spokojnými a šťastnými Oriflame poradkyňami (ba aj poradcami) stali mnohé z nás. Je dokonca niekoľko desiatok poradkýň, ktoré pri značke stoja celých 25 rokov a za túto dobu si vybudovali viac ako slušnú kariéru a na značku nedajú dopustiť nielen z užívateľského, ale aj z pracovného aspektu. Oriflame aj dnes ponúka ženám (či aj mužom), ktoré snívajú svoj sen o kariére podnikateľky, ktorá bude mať viac ako 12 platov ročne, ktorá nad sebou nebude mať šéfa, ale bude si sama šéfkou a ktorá má chuť precestovať poriadny kus sveta, možnosť zapojiť sa a stať sa Oriflame poradkyňou.

Ruze.jpg

Napriek tomu, že Oriflame má silné a stabilné postavenie, v žiadnom prípade “nespí na vavrínoch”.  Vedci v špičkových laboratóriách pravidelne pracujú na tom, aby vyvíjali stále lepšie a kvalitnejšie produkty. Novinkou ich práce je rúž The ONE Colour Obsession, ktorý je najintenzívnejší v histórii značky, ktorá v celosvetovom meradle slávi už 51 rokov. Klinické testy navyše potvrdili, že tento vysokointenzívny rúž s príjemnou gélovo-krémovou štruktúrou pery hydratuje po dobu až 8 hodín. V ponuke nájdeš 10 zvodných odtieňov, ktoré určite dostanú nielen teba, ale aj jeho.

 

S damskajazda.sk teraz môžeš súťažiť o dva odtiene intenzívneho a hydratujúceho rúžu The ONE Colour Obsession v hodnote 21 eur! Stačí, ak správne odpovieš na otázku:

Akú technológiu využíva rúž The ONE Colour Obsession na dosiahnutie tak vysokej intenzity?

Správnu odpoveď nájdeš na www.oriflame.sk

Súťaž je ukončená od 23:59:59 18.03.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Ľudmila Drobná

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.