Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Hg4_br.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
18. marca 2016 od DamskaJazda.skSITA

Vyhrajte so SÉRIOU DIVERGENCIA: EXPERIMENT: vyžrebovaná

Zapojte sa do našej súťaže so Sériou Divergencia: Experiment pokračovaním úspešnej knižnej série spisovateľky Veronicy Roth, ktorú po prvýkrát predstavila vo svojom románe Divergencia, ktorý vám prináša www.forumfilm.sk  a vyhrajte balíček, ktorý obsahuje vrecko, DVD a kozmetický balíček Miss Sporty

Stačí ak správne a úplne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre.

Súťažná otázka: Do koho sa zaľúbila Tris Priorová ?

Správnu odpoveď pošlite vo formulári nižšie.

 

Séria Divergencia: Experiment pokračovaním úspešnej knižnej série spisovateľky Veronicy Roth, ktorú po prvýkrát predstavila vo svojom románe Divergencia. Obyvatelia Chicaga žijú už 200 rokov uzavretí vnútri mesta, ktoré zo všetkých strán obklopujú vysoké múry. Každý z nich je zaradený do jednej z piatich frakcií podľa jeho predpokladov a schopností. Sebavedomé Sepazaprenie, statočná Neohrozenosť, intelektuálna Informovanosť, pravdovravná Otvorenosť a pokojná Harmónia  združujú všetkých okrem nezaradených ľudí označovaných ako Bezprizorní, ktorí majú vyhradení priestor mimo systému. Tris Priorová vyrastala v Sebazaprení, neskôr sa pridala k Neohrozeným, aby neskôr zistila, že je divergentná a má schopnosti rôznych frakcií.  Zaľúbi sa do Tobiasa „Štyri“ Eatona“, ktorý je podobne ako ona divergentný a spolu odhalia tajné plány Kontinuity na ovládnutie mesta.

Miss sporty.jpgDej Experimentu sa začína uprostred ruín mesta, kde sa má konať poprava stúpenca bývalej tyranky Evelyn.  Štyri odmieta politiku železnej ruky svojej matky a preto sa pridáva k Tris, ktorá má v pláne prelomiť prelomiť ochranné zabezpečenie mesta a preniknúť do vonkajšieho sveta.  Záverečný diel knižnej trilógie pokoril rekord vydavateľstva v počte objednávok ešte pred vyjdením knihy  a hneď prvý deň sa predalo 455,000 kusov. Celkovo sa predalo  viac ako 37 miliónov výtlačkov a Experiment sa celý mesiac udržal na vrchole najpredávanejších titulov v New York Times, na Apple iBooks a Amazone. Oddaní fanúšikovia si samozrejme nenechali ujsť ani prvé dve filmové adaptácie a tržby za vstupenky dosiahli v celosvetovom meradle  586 miliónov dolárov.

V snahe naplniť očakávania fanúšikovskej základne sa filmoví tvorcovia rozhodli rozdeliť poslednú knižku do dvoch filmov. “Ospravedlňujeme sa hercom, že ich postavy nemôžu robiť všetko, čo v knihe, ale nebolo možné natočiť 5-hodinový film.  Rozdelením finále na dva filmy sa nám podarilo dosiahnuť uspokojivé riešenie pre všetkých obľúbených hrdinov,”  hovorí producentka Lucy Fisher.

Batoh_experiment_sknahlad.jpg

Plný nových postáv, krajín a tajomstiev, Experiment posúva hranice sveta, ktorý dokázal pritiahnuť pozornosť miliónov divákov. „Jedným z hlavných dôvodov, prečo tento príbeh rezonuje u mladých ľudí, je fakt, že ich zaujíma, čo im budúcnosť prinesie,“ hovorí  Theo James. „Či už vedome alebo nevedome, často premýšľajú o tom, v akom svete žijú. A práve to ich na Divergencii priťahuje.  Hoci Experiment zostáva verný nosným ideám celej série, jeho hrdinovia vstupujú do nových svetov a odhaľujú šokujúce pravdy. Film posúva vzrušujúce dobrodružstvá do ešte vyššieho levelu.
Viac informácií nájdete na: www.forumfilm.sk

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výherkyne:

Elena Potočnikova, Trebišov

Martina Sláviková, Rožňava

Julka Bodinková. Košice

Súťaž už skončila.

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.