Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Slovakaccordion galakoncert banner 800x300.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
30. mája 2017 od DamskaJazda.skSITA

Vstupy na košický Galakoncert Slovak accordion orchestra s Máriou Čírovou, Petrom Lipom, Lukim Adamcom vyžrebované

Máte jedinečnú možnosť byť svedkami nevšedného hudobného zážitku, tak si ju nenechajte ujsť.

Dňa 9. júna 2017 o 19:00 hod. v Dome umenia v Košiciach sa chystá nezvyčajné podujatie, ktoré sa oplatí zažiť na vlastnej koži.

Bude to večer plný emotívnych a jedinečných zážitkov kde odznejú známe slovenské hity v podaní unikátneho akordeónového orchestra a hostí: Márie Čírovej, Petra Lipu, Lukáša Adamca a ďalších.

Koncert bude obohatený synchronizovanou interaktívnou videoprojekciou, vyjadrujúcou príbeh tohto telesa.

Chcete zažiť na vlastnej koži tento nezvyčajný galakoncert? Tak sa zapojte do súťaže o 2 x 2 vstupy. Stačí, ak do 6.6. 2017 odpoviete na nasledujúcu otázku:

Akú myšlienku pozná a riadi sa ňou pri prekonávaní prekážok a zlého zakladateľ Slovak Accordion Orchestra Vladimír Košík? Odpovede nájdete tu: 

Súťaž už skončila.

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.