Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19692411_1494623480624005_347931887_n.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
27. júla 2017 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž o audioknižku Maxim E.Matkin: Mexická vlna vyžrebovaná

V dnešnej uponáhľanej dobe sa snažíme využiť každučkú chvíľu. Napríklad aj cestu do práce v rannej zápche. Preto sa audioknižky stávajú čoraz populárnejšími. Predstavujeme vám jednu z nich.

Mexická vlna je vraj najkrajšia a najsmutnejšia kniha bestsellerového autora Maxima E. Matkina. Je príbehom troch súrodencov od detstva v osemdesiatych rokoch až po dospelosť. Trápia ich lásky aj socializmus, mečiarizmus a zoznamy tajných agentov ŠtB. Tešia sa zo života, alkoholu, priateľov aj Ligy majstrov. Dozrievajú, spoznávajú seba samých aj seba navzájom, zisťujú, že nič nie je také, ako sa zdá, pochopia, že zázraky sa dejú, aby sa nakoniec všetci stali súčasťou mexickej vlny.

 

Kompletnú neskrátenú verziu knihy číta herec Marián Mitaš.

Vyštudoval VŠMU odbor bábkoherectvo. Po ukončení štúdia začal pôsobiť v Dezorzovom lútkovom divadle, jedinom bábkovom divadle pre dospelého diváka na Slovensku. Pracoval ako DJ a moderátor v Rádiu FM. Hral napríklad vo filme Kandidát, v seriáloch Mesto tieňov, Dr.Ludsky, Búrlivé víno, Tajné životy a podobne aj v divadelnej hre 69 vecí lepších ako sex.. Je ženatý a má dcéry Dorotu a Terezu.

Dĺžka nahrávky vo formáte MP3 6 hodín 12 minút

Nahrané v štúdiu Wisteria books 2016

 

O autorovi – Maxim E. Matkin je slovenský autor, ktorý píše pod pseudonymom a stále ho to baví. Baví ho aj snívať, čítať, písať, piť a žiť. Nedá dopustiť na životné pravdy, krásy slovenčiny, cestovanie, improvizáciu, hlivenie, pracovitosť a ľudí, čo nemajú problém porozprávať svoj životný príbeh. Doteraz mu vyšlo desať kníh a všetky sú bestsellermi. Konkrétne sú to Polnočný denník, Láska je chyba v programe, Mexická vlna, Mužské interiéry, Miluj ma ironicky. Aj ja teba, Nie na ústa, Žiadne prudké pohyby, Úplne najviac a Hviezda jasná. Knihu Mexická vlna venoval rodičom a deťom, nech sú akéhokoľvek veku.   

 

Súťažná otázka: Mexická vlna je príbeh koľkých súrodencov? 

Súťaž trvá do 09.08.2017

Súťaž už skončila.

Výherca:

Zuzana Behánková

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.