Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Image003.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
17. mája 2017 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž o DVD s filmom Všetko alebo nič vyžrebovaná

Nenechajte si ujsť možnosť vyhrať skvelý film, ktorý si môžte pozrieť v pohodlí domova.

Najpredávanejšia kniha Evity Urbaníkovej sa dočkala svojej dlho očakávanej filmovej podoby! Začiatok roku 2017 patril v slovenských kinách nerozlučnej trojici, Linde (Táňa Pauhofová), Vande (Klára Issová) a Edovi (Ľuboš Kostelný), kde každý z nich je iný, každý z nich má svoj príbeh, no spája ich vrúcne, oddané priateľstvo.

Ich bláznivo plynúci život naruší Jakub (Michał Żebrowski), ktorý vnesie do Lindiných dní plno vášne a prísľubov na nový vzťah, no rozdielnosť pováh a náhľadu na svet robí ich vzťah komplikovanejším, ako by sa zdalo….

VŠETKO ALEBO NIČ je príbehom o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, o mužoch, na ktorých sa nezabúda… aj keď vlastne toho nie sú hodní. Príbeh popretkávaný sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím. Príbeh tak skutočný, že v ňom objavíte samých seba…

Tento megaúspešný film má na konte vyše 333 000 divákov (na Slovensku) a zaradil sa na 3 miesto v celkovom rebríčku návštevnosti slovenských filmov. Dňa 18. mája sa môžte tešiť už aj na DVD.

Súťažná otázka: Ako sa volali traja hlavní hrdinovia vo filme Všetko alebo nič?

Súťaž trvá do  24.5.2017.

Súťaž už skončila.

Výherca: Margita Šelisová

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.