Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Piatnik_activity_kompakt_1299.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
24. februára 2017 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž o hru od spoločnosti Piatnik vyžrebovaná

Nenechajte si ujsť skvelú súťaž.

Hry sú dôležitou súčasťou ľudského života, keďže majú významnú úlohu vo vývoji psychiky. „Mnohé historické pramene dokazujú, že hrami sa ľudia zabávali už veľmi dávno. A nielen to, v starovekom Ríme sa stali súčasťou výchovy a vzdelávania. Do pedagogickej sústavy ich zaradil samotný Ján Amos Komenský, ktorý sa im venoval aj vo svojich dielach,“ hovorí Jana Karásková zo spoločnosti Piatnik Praha, ktorá vyrába mnohé celosvetovo obľúbené spoločenské hry.

Piatnik_activity_special_2499.jpg

Zaradenie hier do výchovného a vzdelávacieho procesu môže výrazne pomôcť pri vysvetľovaní a upevňovaní učiva u detí. Pri tvorbe takýchto vzdelávacích hier spolupracujú  aj psychológovia a pedagógovia, aby dokázali deti zaujať a predovšetkým rozvíjať zručnosti, ktoré by mali deti v danom veku ovládať. Hry sú teda prospešné najmä pre deti, ale aj dospelých.

Piatnik_tik tak bum_1549.jpg

Aj vy máte možnosť vyhrať niektorú z nich, stačí ak odpoviete do  3. 3. 2017 na nasledujúcu súťažnú otázku:

Máte už doma nejakú hru od spoločnosti Piatnik? Ak áno, o akú hru ide? 

Súťaž už skončila.

Výherca: Angelika Gavlasová

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.